برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان خطاب به یک خبرنگار:۳ میلیارد ژوزه را باید شما بپردازید

دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۱۶ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران با عصبانیت شدید از انتشار اخبار کذب توسط برخی رسانه‌ها ابراز نارضایتی کرد و خطاب به یک خبرنگار گفت:

محمد رویانیان

شما که اعلام کرده اید مانوئل ژوزه اخراج شده است، باید ۳ میلیارد باقی مانده او را بپردازید.

نشست شش ساعته کمیته فنی باشگاه پرسپولیس تهران، ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز (دوشنبه) در محل این باشگاه برگزار شد و حدود ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه، خبرنگاران اجازه ورود به دفتر محمد رویانیان را پیدا کردند تا مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، نتایج نشست کمیته فنی را تشریح کند.

پس از اینکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، نتایج نشست کمیته فنی را تشریح کرد، خبر اخراج مانوئل ژوزه و انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی موقت تیم پرسپولیس، روی خروجی برخی رسانه‌ها قرار گرفت.

پس از آن، محمد رویانیان باز هم به میان خبرنگاران رفت و با عصبانیت شدید گفت که احتمال بازگشت مانوئل ژوزه وجود دارد و بر خلاف آنچه برخی رسانه‌ها اعلام کرده اند، اخراج نشده است!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خطاب به یکی از خبرنگاران، این پرسش را مطرح کرد که من چه زمانی گفتم ژوزه اخراج شده است!؟ و اظهار داشت: شما که اعلام کرده اید مانوئل ژوزه اخراج شده است باید ۳ میلیارد باقی مانده او را بپردازید!

وی ادامه داد: ما فقط گفتیم تا زمانی که تکلیف ژوزه مشخص نشده است، یحیی گل محمدی زیر نظر علی پروین به عنوان سرمربی موقت، تیم را تمرین می دهد.

در نشست امروز (دوشنبه) کمیته فنی باشگاه پرسپولیس، تمامی اعضای کمیته فنی به جز جعفر کاشانی حاضر بودند. همچنین محمود خوردبین نیز که یکشنبه شب به جمع اعضای کمیته فنی پیوسته بود، در نشست امروز شرکت کرد.

برای پوشش رسانه ای نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس تهران، حدود ۳۰ خبرنگار از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح امروز (دوشنبه) در محل این باشگاه حضور داشتند.

پس از اینکه رویانیان خطاب به خبرنگاری گفت شما باید ۳ میلیارد باقی مانده ژوزه مانوئل را بپردازید، خبرنگاران گهگاه به شوخی از همکار خود می پرسیدند که ۳ میلیارد ژوزه را پرداخت کردی!؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391