برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان در ورزش و مردم: تا آخرعمر در پرسپولیس می مانم

جمعه، ۲۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۲ — گل

محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس مهمان برنامه ورزش و مردم است تا به سئوالات بهرام شفیع مجری این برنامه پاسخ دهد. در این پست با حداقل زمان جملات مهم رویانیان را منتشر خواهیم کرد.

محمد رویانیان

* دنیزلی مهره مار دارد . من به او علاقه دارم اما او به ما بدهکار است و قرار بود بخشی از پولی را که به او داده ایم پس بدهد. ایشان مشکلات مریضی خانواده اش همچنان برقرار است . چهارشنبه وکیل ما پیش او بود و او باز بعد از مذاکره این بار بهانه مریضی برادر خانمش را اورده.

*متاسفانه سرمربی کشی در پرسپولیس رسم شده است.من خیلی مقاومت کردم ولی نشد. من همیشه حمایت کردم اما نشد. نظر هواداران و پیشکسوت‌ها این بود که ایشان برود. ما هم از بازی تراکتور راضی نبودیم و خق ما بود حداقل در نیم فصل تک رقمی بشویم. ایشان هم بعد از بازی تراکتور با وجود درخواست من رفت پرتغال و جلسه را تشکیل دادیم تا حرف هایمان را به او بزنیم اما ایشان در کمیته فنی هم نیامد.


* آقای مانوئل شخصیت بزرگی است و من او را از کی روش برتر می دانم. اما اینجا شکست خورد. گاهی این طور می شود. ایشان باید بپذیرد اینجا موفق نبوده و این عدم موفقیت در پرسپولیس تبعات دارد. من جلسه ای با ایشان گذاشتم و با هم حرف زدیم. من در این جلسه از ایشان خیلی بیشتر خوشم آمد. همه ما در این روزها ضرر کرده ایم . ایشان گفت من اهل دعوا نیستم ولی برگشت من شاید کسل کننده باشد. ایشان گفت پذیرفته که موفق نبوده .ژوزه احترامش برای ما واجب است ومن هنوز به امید توافقی برای پایان کار هستم . امشب شش بعد از ظهر دوباره قراری داریم برای قطع همکاری با دستیارهایش . گفتم که اگر ژوزه بخواهد بماند ما شرایطی داریم.

*من که آمدم پرسپولیس آقای استیلی سرمربی بود. تنها کسی که چند ماه است آمده و یک ریال پول نخواسته اوست. او مربی ما بود اما از سکو‌ها نگذاشتند. بنابراین دنیزلی محبوب را اوردم اما از پس پرده ایشان شکست خورد. دنیزلی را برداشتیم و مانوئل را آوردیم که رنکینگ اش بالاتر از دنیزلی است. ایشان را هم سکوها و همپشت پرده نگذاشتند. ما در پرسپولیس خیلی حاشیه داریم. من در زنگی ام جایی به این پیچیدگی ندیده ام. جریاناتی هست که نمی خواهند پرسپولیس موفق بشود. بی تعارف. من دقیق این جریان‌ها را می شناسم. ولی علاجش گفتنش نیست چون فضا بدتر می شود. مثلا من نمی دانم چرا از زمانی که من آمدم سعی می کنند زاویه ایجاد کنند. یک عده می روند توی مغز بازیکن و یک عده با پولشان می خواهند مرا خراب کنند.

* من یک سرباز کوچکم. نوشته اند من می خواهم در انتخابات شرکت کنم ... بابا من چه کار دارم به آن بالاها؟ چرا دروغ می نویسید؟ من که عددی نیستم.من فقط می خواهم نوکری مردم را بکنم در پرسپولیس.

* من دارم هزینه‌ها را می دهم. همیشه گفته اند نتیجه گرایی خوب نیست و دغدغه اول مدیرباشگاه باید ساختن و توسعه باشد.اما به ما که رسیده یک جور دیگر شده . من آمدم و مسائل پرسپولیس را از نزدیک دیده ام . اینجا یک تیم است. تصور من از پرسولیس یک چیز دیگر بود نه اینکه حتی تیم پایه نداشته باشد. زیر صفر است این قسمت. من وارث این مسائلم.

* من نیامدم نتیجه را بچسبم و با پول و کلک تیم را ببرم بالا . به خدا می‌شد اما نخواستم. از همین جا هم بگویم من دنبال نتیجه نیستم. دغدغه اول من ساختار باشگاه است. من یک سال است هستم ۵ سال دیگر هم بمانم همین طور خواهم ماند. این باشگاه باید زایش داشته باشد.

* باید بین من و هواداران و البته پیشکسوتان درک متقابل وجود داشته باشد. چیزی که باعث شد من در پرسپولیس بمانم وتا آخر عمرم هم از این تیم نروم هوادارن هستند. البته من به عنوان مدیر همه کارهایی را که به گردنم بود کرده ام و هوادار هم این را فهمیده ...

* الان پرسپولیس در یک بازی ماروپله گیر افتاده. تا می رویم بالا نیش می خوریم و می افتیم پایین. اما اینطور نمی ماند. بالاخره پرسپولیس قهرمانی پیاپی می اورد و قهرمانی آسیا را هم تجربه می کند.(باخنده)البته آرزو بر جوانان عیب نیست!

*روش من این بوده که یک ریال بودجه دولتی نگرفته ام. یک ریال . سه سال است که من اینطور کار کار می کنم. در پرسپولیس ما داریم پیش می رویم. شرکت تجاری پرسپولیس و دفاتر نمایندگی در مالزی و برزیل و آلمان و کرواسی. استقلال و پرسپولیس یک ریال در امد ندارندو من آمده ام این نقیصه را با کار تجاری جبران کنم. در ساختار باشگاه این کار را دیده ام و صددرصد اجرایی شده است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391