برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: عدم پیشرفت فوتبال به خاطر همین تصمیمات غیرحرفه‌ای و نا‌عادلانه است

دوشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۱ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: عدم پیشرفت فوتبال و لیگ ایران به دلیل تصمیمات متناقض، سلیقه‌ای، غیرحرفه‌ای و نا‌عادلانه است.

محمد رویانیان

محمد رویانیان که هم اکنون در ایتالیا به سر می برد، در پی تغییر چندباره محل بازی داماش - استقلال اظهار کرد: به خاطر دارم وقتی که قرار بود پرسپولیس در شهر رشت بازی کند، قبل از بازی داربی بود. همین مساله حساسیت آن بازی را به مراتب بیشتر از این بازی می‌کرد. با توجه به اینکه بازی در چمن مصنوعی برگزار می‌شد، احتمال مصدومیت بازیکنان افزایش می یافت، از این رو برای ما بسیار عجیب بود که با وجود قرار داشتن ورزشگاه عضدی در داخل شهر و امنیت بیشتر ورزشگاه سردار جنگل باز هم سازمان لیگ و دیگر مقامات بر انجام بازی در زمین چمن مصنوعی اصرار داشتند.

وی افزود: در آن مقطع پیگیری و درخواست زیادی داشتیم اما نه تنها توجهی نشد بلکه مصوبات فراوانی را علیه ما داشتند و ضمن به راه افتادن هجمه علیه باشگاه پرسپولیس، متهم به حاشیه سازی شدیم ولی حالا شاهدیم که ناگهان تصمیم می‌گیرند بازی استقلال با داماش نه در عضدی، بلکه در چمن طبیعی سردار جنگل برگزار شود. البته در نهایت قرار شد بازی در ورزشگاه عضدی انجام شود که این به دلیل اعتراضات و فشارهای گسترده سایر باشگاه‌ها و رسانه‌ها بود. اگر چنین نبود بازی در همان ورزشگاه سردار جنگل برگزار می‌شد. البته ما به این مساله کاری نداریم که استقلال کجا بازی خواهد کرد. مساله این است که چرا وقتی پای پرسپولیس در میان بود، هیچ توجه و گوش شنوایی وجود نداشت؟

رویانیان ادامه داد: چنین اقدامات متناقضی، چه معنایی دارد؟ آیا این به معنای یک بام و دو هوا نیست؟ به نظر من فوتبال ما به خاطر همین تصمیم‌های متناقض، سلیقه‌ای و غیرحرفه‌ای است که پیشرفت نمی‌کند. آنچه روی می‌دهد مصداق کامل ناعدالتی و حق را ناحق کردن است.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه با اشاره به تعویق بازی داماش - استقلال و عدم توجه به دستور مسوولان سازمان لیگ به سایت باشگاه گفت: من کاری به مسائل استقلال ندارم. حرف من درباره پرسپولیس است. اینکه چرا با پرسپولیس هم برخورد مشابهی صورت نمی‌گیرد. به عنوان مدیر عامل پرسپولیس ناچار به دفاع از حق پرسپولیس و هواداران هستم. اگر پای تیم دیگری هم در میان بود، باز هم این حرف‌ها را می‌زدم.

وی اظهار داشت: خوب به یاد دارم در زمانی که اجلاس سران عدم تعهد در تهران برپا بود و ما برای سفر به اهواز، مشکل پرواز داشتیم به سازمان لیگ گفتیم امکان تهیه بلیت نیست و خواستیم بازی را دو، سه روز عقب بیندازند ولی مسوولان محترم سازمان لیگ در مصاحبه‌های خود گفتند؛ تیم پرسپولیس با قطار یا اتوبوس به اهواز برود، حال فاصله تهران تا اهواز کجا و فاصله تهران تا رشت کجا؟ در این بخش هم دوباره تصمیم متناقض گرفته شد و بازی استقلال عقب افتاد تا شرایط سفرشان فراهم شود. این اتفاقات در شرایطی روی می‌دهد که ما اتفاقات سال گذشته مبنی بر تغییر ناگهانی زمان داربی جام حذفی را از یاد نبرده‌ایم. اینکه چگونه به ناگاه تاریخ بازی عوض شد تا پرسپولیس با خیل مصدومان و محرومان راهی آن مسابقه شود.

رویانیان در پایان افزود: حرف برای گفتن بسیار است و آنها را در جای خود مطرح می‌کنم چون به منافع خودم فکر نمی‌کنم و موظف به دفاع از حق پرسپولیس هستم و آنچه که برای همه ملموس است را بیان خواهم کرد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391