برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان خبر داد: مهدوی‌کیا دانشجو می‌شود

شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۴ — ایسنا

محمد رویانیان گفت: برنامه‌هایی در پرسپولیس پیاده ‌کرده‌ایم که بعد از رفتن من هم ادامه خواهد داشت.

مهدی مهدوی‌کیا

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مراسم افتتاح مرکز آموزش علمی – کاربردی پرسپولیس، اظهار کرد: پرسپولیس می‌خواهد یک باشگاه بزرگ باشد. تفکر و اندیشه‌های ما با هیات مدیره پرسپولیس پیوند خورد و همین امروز یک گزارش کوتاه از عملکرد باشگاه را ارائه می‌دهم. استراتژی ما ایجاد یک ساختار حرفه‌ای در باشگاه است.

وی افزود: من به نظرم رسید که بعد از ۵۰ سال پرسپولیس باید از یک تیم به یک باشگاه تبدیل شود. ما سه بخش را برای کارمان در نظر گرفته‌ایم. اولین هدفی که داریم ایجاد یک ساختار اقتصادی و کارآمد برای پرسپولیس است؛ ساختاری که بتواند پرسپولیس به این بزرگی را تامین کند. خوشبختانه بعد از ۱۰ – ۱۱ ماه تلاش بی‌وقفه افتخار داریم اعلام کنیم که سه شرکت بزرگ بین‌المللی پرسپولیس با پروژه‌های بزرگ در سه نقطه مهم دنیا احداث شده‌اند. در ایران هم ۱۱ شرکت وابسته به هلدینگ در حال راه‌ا‌ندازی است که کار این شرکت‌ها خدمت رسانی به مردم در جهت توسعه اقتصادی است.

رویانیان همچنین با اشاره به این که نمایندگی‌های پرسپولیس در ۳۰ استان در روز ۲۹ آذر افتتاح می‌شود، گفت: شیوه کار مدیریتی باید این باشد که اگر مدیری دیگر بر سر کار نبود مدیران آینده از برنامه‌های مدیر قبلی استفاده کنند. ما کاشتیم حالا دیگران باید برداشت کنند. بی‌تعارف می گویم اگر من هم نباشم این کارهای بزرگ در پرسپولیس انجام می‌شود، چرا که روی آنها فکر شده و با دقت در حال انجام است.

وی افزود: ما بهترین کارها را برای پرسپولیس انجام می‌دهیم و باید بگویم که حتی کار فرهنگی ما هم درآمدزاست. همین الان پورتال اینترنتی پرسپولیس را هیچ کس ندارد. این پورتال ماهانه درآمد خوبی دارد. در آینده نزدیک هم یک شبکه ارتباطی برای تمام هواداران پرسپولیس در سراسر جهان ایجاد خواهد شد.

محمد رویانیان در ادامه درباره برنامه‌های باشگاه پرسپولیس برای تیم‌های پایه گفت: من نمی‌توانم از گذشته بگویم، چرا که فوتبال را نمی‌شناختم و زحمات مدیران قبلی را هم ندیده‌ام اما زمانی که من آمدم پرسپولیس تیم پایه نداشت، در واقع توانمندی‌های تیم پایه زیر صفر بود، اما به لطف خدا ما در تیم‌های پایه امتیاز خود را از ۳۳ به ۶۹ رساندیم و با کسب مجوز راه‌ا‌ندازی آکادمی به زودی آن را افتتاح خواهیم کرد. همچنین ارتباط و شراکت سه ساله‌ای با آکادمی فوتبال برزیل داریم که در بحث آموزش و فوتبال پایه با هم همکاری خواهیم کرد.

رویانیان در ادامه گفت: مدارس فوتبال بهترین باشگاه‌های دنیا را افتتاح می‌کنیم و در اروپا با دو باشگاه بزرگ قراردادهای کلان برای توسعه تجارت فوتبال امضا خواهیم کرد. امروز هم یک دانشکده علمی با رشته‌های فوتبال، فوتسال و آمادگی جسمانی تاسیس ‌کرده‌ایم و برای آغاز به کار آن از مهدوی کیا خواستیم اولین دانشجوی این دانشکده باشد. ضمن این که این مرکز از بهمن امسال دانشجویان را پذیرش می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391