برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان:قرار بود تا نیم فصل ژوزه را تحمل کنیم،گرفتن این تصمیم برایم تلخ بود

یکشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۱۸ — خبرفارسی

ما در کمیته فنی و جلسه قبلی این کمیته تصمیم گرفتیم تا نیم فصل تحمل کنیم و ارزیابی دقیقی در نیم فصل داشته باشیم.ما طبق قرارمان عمل کردیم با برگزاری جلسه بلافاصله به قول مان عمل کر

محمد رویانیان و مانوئل ژوزه

محمد رویانیان در گفت و گو با بخش خبری ۱۸:۴۵ شبکه سوم سیما در خصوص برنامه هایی که در سفر اروپایی اش انجام داد گفت:من الان درفرانکفورت هستم اما ۵-۴ روز در ایتالیا بودم .ما با آث میلان قرار خوبی داشتیم و برنامه هایمان خوب پیش رفت.من بازی آث میلان را هم از نزدیک در ورزشگاه سن سیرو دیدم .ضمن اینکه موفق شدیم ورزشگاه تازه تاسیس یوونتوس را هم ببینیم و برنامه ریزی هایی برای ساخت ورزشگاه خانگی پرسپولیس داشته باشیم. کلا برنامه های خوبی را پیگیری کردیم از جمله بازدید از کمپ‌ها و آکادمی‌ها اما مهمتر از همه همکاری با باشگاه آث میلان بود که موفق شدیم ۴۵ دقیقه با آقای گالیانی صحبت کنیم.کلا ما ۳-۲ روز در کنار آث میلانی‌ها بودیم.

وی همچنین گفت:ما در فرانکفورت نمایندگی انحصاری باشگاه پرسپولیس را دایر کردیم که از دو هفته دیگر شروع به کار خواهد کرد.

رویانیان در خصوص برکناری مانوئل ‍ژوزه هم گفت:طبیعتا نتیجه ای که در نیم فصل گرفته شده دلخواه ما نبوده و مانوئل باید جواب بدهد.ما این نتایج را نمی پسندیم و ایشان وظیفه دارد پاسخگو باشد.اتفاقا ایشان همراه با همسرش به تهران آمده ولی فعلا خواسته ایم در تمرینات شرکت نکند تا روز دوشنبه در باره اش تصمیم گیری شود.البته این کار برای ما سخت و تلخ بود ولی باید انجامش می دادیم چون وضعیت فعلی تیم باید تغییر کند.

وی ادامه داد:ما در کمیته فنی و جلسه قبلی این کمیته تصمیم گرفتیم تا نیم فصل تحمل کنیم و ارزیابی دقیقی در نیم فصل داشته باشیم.ما طبق قرارمان عمل کردیم با برگزاری جلسه بلافاصله به قول مان عمل کردیم.

رویانیان در پاسخ به اینکه گزینه های داخلی و خارجی مطرح شده در رسانه‌ها را تایید می‌کند یا نه گفت:گزینه های زیادی مطرح شده ولی فعلا قطعی نیست.

وی درخصوص لیست مازاد پرسپولیس هم گفت:مربی ما یک لیست را داده و ۵-۴ نفر را نخواسته که تقریبا با آنها صحبت شده است.

وی همچنین گفت:در ایتالیا هم صحبت هایی شد و ۳-۲ بازیکن ما را می خواستند که مذاکرات اولیه در این خصوص انجام شده است.

رویانیان در خصوص بازیکنان جدید پرسپولیس هم گفت:ما فعلا رضا حقیقی و عادل کلاه کج را تقریبا گرفته ایم و یک هافبک کناری را هم مد نظر داریم که یا داخلی است یا خارجی.درباره این بازیکن هم در حال مذاکره ایم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391