برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: ۳ بار به ژوزه گفتم برو سر تمرین اما گفت مگر من دلقکم

چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۲ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در طول چند مدت گذشته سه بار به ژوزه گفتم سر تمرین برو اما گفت: مگر من دلقکم.

محمد رویانیان

محمد رویانیان پس از حضور ژوزه در اردوی پرسپولیس اظهار داشت: قضاوت را به مردم واگذار می‌کنم که چرا این آقا چند ساعت مانده به شروع بازی در اردوی ما حضور پیدا می‌کند. اصلا هدفش چیست؟

وی افزود: در چند مدت گذشته ۳ بار به او گفتم سر تمرینات ما حاضر شو، چون شما سرمربی هستید. عین ۳ بار بر سر تمرینات حاضر نشد و به من گفت مگر من دلقکم.

رویانیان ادامه داد: همه می‌دانند هدف این آقا چیست اما کار این او اخلاقی نبود و قطعا کارش هدف‌دار است. تعبیر زیادی از کار ژوزه می‌توان داشت و به نتیجه رسید که چرا ۳ بار گذشته از حضورش در تمرینات خودداری کرده اما امروز ۴ ساعت قبل از بازی به اردوی پرسپولیس می‌رود. حالا باید دست به کار شوم و تعیین تکلیف کنم.

وی خاطرنشان کرد: او باید جواب بدهد که چرا در جلسه کمیته فنی حضور نداشته و بدون هماهنگی من به کشورش رفته و یا چرا در تمرینات پرسپولیس با دستور من حضور پیدا نکرده اما امروز خواسته به هر طریقی به تیم ضربه بزند آن هم روز بازی. قطعا به این موضوع رسیدگی خواهم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391