برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پدر سردارآزمون:هنوز پیشنهاد روبین‌کازان راقبول نکرده‌ایم

پنجشنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۹ — ایسنا

پدر سردار آزمون گفت: امضای قرارداد سردار به روبین کازان صحت ندارد و ما هنوز درباره تیم آینده او تصمیم‌گیری نکرده‌ایم.

سردار آزمون

خلیل آزمون پس از انتشار خبر امضای قرارداد ۴ ساله روبین کازان با سردار آزمون گفت: باشگاه روبین کازان به سردار آزمون پیشنهاد داده و پیوستن پسرم به این باشگاه در حد حرف است. ارتباط ما با آنها هم از طریق "قربان بردیف" مربی روبین کازان است که ترکمنستانی بوده و چون ترکمنستان به گنبد زادگاه ما نزدیک بوده و حتی به نوعی با هم فامیل هستیم، صحبت‌هایی در این زمینه مطرح شد.

وی افزود: مسوولان روبین کازان پس از بررسی شرایط سردار و دیدن عملکرد او در مسابقات قهرمانی آسیا درخواست امضای قرارداد کردند و قرار است ما تا ۲۶ یا ۲۷ آذرماه به آنها اطلاع دهیم. اما سردار گزینه‌های دیگری چون اینترمیلان و بنفیکا را هم پیش‌رو دارد که قرار است همه را جمع‌بندی کرده و تصمیم نهایی را بگیریم.

پدر سردار آزمون گفت: من هم پدر و هم مدیر برنامه‌های پسرم هستم و در این ۶ سال که زحمت‌ زیادی برای او کشیدم اجازه ندادم هیچ دلالی کنار او باشد. سردار بدون اجازه من به هیچ تیمی نخواهد رفت و با دقت فراوان تیم آینده‌اش را انتخاب می‌کنم. ما خیلی به اینکه پیشنهاد مالی کدام باشگاه بهتر است فکر نمی کنیم و می خواهیم سردار آینده فوتبالی خوبی داشته باشد.

آزمون ادامه داد: من والیبالیست بودم و سال‌ها در تیم ملی والیبال ایران بازی کردم و الان هم مربی تیم سیرجان هستم، بنابراین با ورزش و شرایط حاکم بر آن بیگانه نبوده و خوب می‌دانم در چنین وضعیتی باید به شدت از پسرم مواظبت کنم. سردار هنوز مشکل مدرسه و سربازی هم دارد که باید آن را حل کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391