برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی: ماچادو آبادانی شد،شیمیچ و رحیمی رفتنی شدند

پنجشنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۱ — گل

با خروج نام ابوذر رحیمی و شیمیچ این تیم در مجموع ۶ جای خالی در فهرست خود داشت که تاکنون ۵ نفر جذب شده اند.

تیم صنعت نفت آبادان

مدیر عامل باشگاه نفت آبادان از جذب هافبک پرتغالی ذوب آهن خبر داد. خلیل صالحی اظهار داشت: مذاکرات نهایی با هوگو ماچادو صورت گرفته و او امروز به ایران می آید تا قراردادش را ثبت کند.

وی افزود:ماچادو پنجمین بازیکن جدید ماست که بعد از کعبی، رمضانی، کیانی و عساکره به تیم ملحق می شود و با توجه به اینکه فقط ۴ جای خالی در فهرست اولیه خود داشتیم ، ابوذر رحیمی و مارکو شیمیچ گلر خارجی تیم هم از ما جدا شدند تا در مجموع ۶ جای خالی داشته باشیم که اکنون ۵ نفر آن جذب شده است.امروز هم نشستی با مصطفی صبری داریم و چون مصدوم است احتمالا او هم از فهرست تیم خارج خواهد شد.

صالحی تصریح کرد:طی صحبت هایی که با آقایان آیت الهی نایب رییس فدراسیون و نصیرزاده رییس کمیته تدوین مقررات فدراسیون داشتم مقرر گردیده که آیین نامه فسخ قرارداد بازیکنان در نیم فصل هم تا امروز ابلاغ گردد و بر مبنای آن نیز می توانیم تصمیمات تازه ای بگیریم.

او درخصوص بازی امروز تیمش با راه آهن هم یادآور شد: باید روحیه بردن را در تیم تقویت کنیم. امیدوارم بعد از بازی با نیروی زمینی این بار هم برنده باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391