برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی پس از استعفا: نمی‌تواستم با کسی که مسبب مشکلات تیم بود، کار کنم

سه‌شنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۱ — فارس

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان علت استعفای خود را حضور یک شخص در هیئت مدیره دانست.

خلیل صالحی

خلیل صالحی در خصوص استعفای خود از مدیرعاملی باشگاه صنعت نفت آبادان عنوان کرد: مشکل من با فردی است که از قبل عضو هیئت مدیره بود و بعد هم ابقا شد وگرنه مشکلی با هیئت مدیره جدید ندارم. به علت حضور این شخص نمی‌توانستم کار خود را دنبال کنم و از این کار کنار کشیدم.

وی درباره اینکه گفته بود جایگاهش در نفت با هیئت مدیره جدید محکم‌تر شده است، تصریح کرد: من پس از اعلام اسامی هیئت مدیره عضو اصلی قرار گرفتم که تاکنون نبودم اما وقتی اسامی را دیدم تصمیم گرفتم، استعفا کنم. ترکیب کلی هیئت مدیره طوری نبود که بتوانم کار کنم.

مدیرعامل مستعفی باشگاه نفت آبادان خاطرنشان کرد: در مدتی که در آبادان بودم از جانب آن فرد همه تهمت‌ها و افتراها به من وارد شد. طبیعتا نمی‌توانستم با آن آدم سر یک میز بنشینم و در مورد سرنوشت صنعت نفت که خود آقایان این وضعیت را برای آن به وجود آورده‌اند تصمیم بگیرم و آن را از بحران خارج کنم.

صالحی درباره اینکه آیا منظور او علیرضا خلیلی‌نیا سخنگوی پیشین این تیم است، یادآور شد: من اسمی از کسی نمی‌آورم اما آدرس‌هایی که داده‌ام مشخص است منظورم چه کسی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391