برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی:باحمایت ازکاسیمیرو درلیگ برتر می مانیم

یکشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۵ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: هم اکنون از شرایط تیمم راضی نیستم زیرا در خطر سقوط به لیگ یک هستیم اما با حمایت از کاسیمیرو و کمک بازیکنان در لیگ برتر می مانیم.

خلیل صالحی

خلیل صالحی در گفتگویی اظهار داشت: خوشحالم که فدراسیون فوتبال ایران به عنوان بهترین فدراسیون سال ۲۰۱۲ قاره آسیا انتخاب شد و این انتخاب افتخار بزرگی برای فوتبال ایران شد اما معیارهای AFC چه بوده که ایران بهترین فدراسیون آسیا شده است برای من جای سوال و ابهام است که شاخصه های AFC چه چیزهایی بوده که ایران برتر از همه کشورهای آسیایی بوده است.
مدیرعامل ابشگاه صنعت نفت آبادان افزود: در مناسبات داخلی ما مشکل زیاد داریم اما هنوز نمی دانم شاخصه‌ها و معیارهای AFC چه بوده و برچه اساسی به ما رأی داده اند که بهترین فدراسیون آسیا شده ایم متأسفانه در مسائل داخلی فوتبال ما مشکلات زیادی دارد اما بهترین فدراسیون سال آسیا می شود.

وی گفت: اصلا و ابدا از شرایط صنعت نفت راضی نیستم چطور می شود که تیم ما در خطر سقوط به لیگ یک باشد و از شرایط تیم راضی باشم من به هیچ عنوان از وضعیت تیم راضی نیستم اما با تلاش مضاعف از این شرایط خارج می شویم مطمئن هستم با توجه به پتانسیل بالایی که صنعت نفت دارد، از شرایط موجود خارج می شویم و در جدول خودمان را بالا می کشیم.

صالحی اظهار داشت: شرایط تیم ما اینگونه نمی ماند و قطعا وضعیت بهتری به دست خواهیم آورد. صنعت نفت یک سری مشکلات داشته که تلاش می کنیم این معضلات را برطرف کنیم و به جایگاه اصلی مان در لیگ برسیم چرا که معتقدیم صنعت نفت نباید در انتهای جدول باشد و خطر سقوط را احساس کند.

وی افزود: آلفردو کاسیمیرو به طور کامل مورد حمایت ما است و با تمام قدرت از او حمایت می‌کند کاسیمیرو تازه به تیم ما آمده و فرصت زیادی در اختیار نداشته اما از وقتی که به صنعت نفت آمده، شیوه و نحوه بازی ما بهتر شده است، اعتقاد دارم با توجه به شناختی که کاسیمیرو از صنعت نفت و فوتبال ایران دارد، تیم ما را از بحران خارج می‌کند و به مرور نتایج بهتری کسب خواهیم کرد تا از قعر جدول جدا شویم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: ابراهیم تهامی هفته گذشته به طور قاطع حرف از سقوط صنعت نفت زد تهامی در آن شب خیلی صحبت‌ها کرد که با منطق و روح ورزشی منافات و سازگاری ندارد و سقوط صنعت نفت هم مثل حرف های دیگرش بود که محتوا و پایه و اساس نداشت ما به چنین حرف های بی پایه و اساسی توجه نمی کنیم تا تمرکزمان را از دست بدهیم بلکه تلاش مان را بیشتر می کنیم تا با رفع مشکلات تیم، در آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

صالحی درپایان گفت: صنعت نفت قطعا در لیگ برتر می ماند یقین دارم که به لیگ یک سقوط نمی کنیم و در لیگ برتر می مانیم من ۴۸ سال است که به صورت مستمر در فوتبال هستم و شرایط بدتر از این را هم دیده ام نیم فصل دوم باقی مانده و ۱۷بازی انجام خواهد شد که با توجه به امتیازات زیادی که باقی مانده، اتفاقات زیادی دربالا و پایین جدول خواهد افتاد اما آنچه که مسلم است اینکه صنعت نفت آبادان در لیگ برتر می ماند و به لیگ یک سقوط نمی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391