برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکنان شاهین از هتل اخراج شدند

دوشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۲ — گل

بازیکنان تیم فوتبال شاهین بوشهر از هتل محل استقرارشان اخراج شدند!

تیم شاهین بوشهر

این اتفاق بعد از اذان ظهر امروز (دوشنبه) رخ داد و هتل آپارتمان جزیره از ادامه پذیرش این بازیکنان خودداری کرد.گفته می شود این هتل بابت استقرار بازیکنان شاهین از لیگ برتر تاکنون قریب ۷۰۰ میلیون تومان طلب دارد.پس از آنکه بازیکنان در بیرون هتل حضور داشتند، حیدر عبدالله زاده از مربیان شاهین در محل حاضر شده و آنها را در گروههای چند نفره به منزلش برد.

دلفانی هم رفت:۱۰مدیر عامل در ۲۰ ماه!

همزمان خبر می رسد داریوش دلفانی از مدیرعاملی شاهین بوشهر کنار گذاشته شده است.وی که اصالتا اندیمشکی است، از اواسط مهرماه به این سمت منصوب شده بود.دلفانی در مدت حضورش چندین بار وعده پرداخت مطالبات بازیکنان را داده بود که عملی نشد. او جمعه شب نیز پیش بینی کرد: بازیکنان در صورت نرسیدن پول حاضر به ادامه ماندن در شاهین نیستند و در صورت حاضر نشدن در دیدار آینده، به لیگ دسته دوم سقوط می کنیم.گفته می شود وی نسبت به تزریق اعتباراتی به شاهین متعهد شده بود که در پی عملی نشدن آن، برکنار شد.تلاش برای تماس با دلفانی به دلیل خاموش بودن تلفن همراه وی امکان پذیر نبود، ضمن اینکه محمدپور رییس هیات مدیره شاهین نیز به تماس با شماره همراهش پاسخ نداد.شاهین از فروردین ۹۰ تا کنون یعنی ظرف ۲۰ ماه ۱۰مدیرعامل عوض کرده است.(میانگین هر دو ماه یک مدیرعامل) این تیم که از فروردین ۹۰ تاکنون کنگانی، گزی، افراشته، دهقان، مجددا افراشته ،امامی ،دادگر،محمدپور، رییسی نژاد را به عنوان مدیرعامل داشته حالا دهمین مدیر خود را هم رفتنی می بیند.

فسخ قرارداد بازیکنان معترض

در هفته جاری کمیته انضباطی هیات فوتبال استان درباره درخواست ۱۹ بازیکن شاهین جهت فسخ قرارداد تشکیل جلسه می دهد.این بازیکنان که چندی پیش این نامه را امضاء کرده بودند، دلیل تصمیم شان را پرداخت نشدن طلب شان عنوان کرده اند.

بازگشت پالیزدان:۵سرمربی در ۱۳ هفته!

در شرایط بحرانی شاهین بوشهر گفته می شود مسعود پالیزدان به این تیم بازمی گردد.پس از منتفی شدن حضور علی حنطه در شاهین، افراشته از مربی سابق درخواست بازگشت به شاهین را داشته است.پالیزدان چندی پیش به دلیل مخالفت با حضور حنطه در شاهین، حاضر به ادامه همکاری با این تیم نشد.در این فصل تاکنون کللی فرد، پالیزدان ، آلوستانی و حنطه سرمربیان شاهین بوده اند و بازگشت پالیزدان یعنی ۵ سرمربی در ۱۳ هفته!شاهین بوشهر از ۱۲ هفته لیگ آزادگان تنها ۱۳ امتیاز کسب کرده و از بین ۱۴ تیم در رده دهم قرار دارد.این تیم یکشنبه آینده در بوشهر باید میزبان شهرداری اراک باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391