برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمس: ترابیان را دوست دارم!

دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۹ — مشرق

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت: خوب بود ترابیان این آخر کاری، کمی از تقصیرها را به گردن می‌گرفت، آنچه از صحبت‌های او برآمد این بود که همه مقصرند جز او.

حسین شمس

حسین شمس در مورد اظهارات اخیر رئیس کمیته فوتسال گفت: او یک مقداری کم لطفی می‌کند. کاش این آخر کاری، کمی از تقصیرها را گردن می‌گرفت. حداقل توقع از او همین بود که غرورش را کنار گذاشته و برخی از اشتباهاتش را قبول می‌کرد. او در صحبت‌هایش شمس، کشاورز، شمسایی،‌ اصغری‌مقدم و ... را مقصر دانست، در واقع همه مقصر بودند جز او.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال در مورد انتقاداتی که ترابیان از وی داشته، تاکید کرد: او اشتباهات مرا هم گوشزد کرد که سعی می‌کنم آنها را برطرف کنم. او معتقد است که من حد وسط ندارم، یا صفر هستم یا ۱۰۰، خیلی‌ها این را ‌در موردم می‌گویند، ولی شاید این یک حسن باشد. بد است که زود احساساتی می‌شوم؟ اینکه آدم احساساتی باشد بهتر است یا اینکه سنگدل و دیکتاتور باشد؟ چه کنم که در مسابقات آسیایی ازبکستان و لحظه اعلام خداحافظی محمد هاشم‌زاده از تیم ملی، وقتی داستان زندگی‌اش را می‌‌گویم همه گریه‌شان می‌گیرد. ظاهرا برانگیختن احساسات بچه‌ها عیب است.

وی ادامه داد: هر چه باشد، من عباس ترابیان را دوست دارم، ما نان و نمک همدیگر را خورده‌ایم، او راست می‌گوید ما با هم رفیقیم اما نمی‌توانیم با هم کار کنیم. رفاقت‌مان همیشه به جای خود باقی می‌ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391