برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیرینی: ژوزه به خاطر تهیه مدرک به باشگاه آمد. بر اساس کارکردش به او حقوق می‌دهیم

چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۹ — فارس

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مانوئل ژوزه برای تهیه مدرک امروز در اردوی تیم حاضر شد.

سعید شیرینی

سعید شیرینی درباره حضور مانوئل ژوزه در اردوی پرسپولیس عنوان کرد: ژوزه قرار بود سر تمرین بیاید، اگر چنین تصمیمی گرفته بود به ما اعلام می‌کرد تا شرایط را فراهم می‌کردیم. شاید با نگهبان هماهنگ نشده بود و به همین دلیل او اجازه حضور پیدا نکرد.

وی ادامه داد: مانوئل آدم خوبی است اما متاسفانه حرکاتی می‌کند که جالب نیست. او برای تهیه مدرک به اردوی پرسپولیس آمده بود وگرنه می‌توانست پیش از این با مسئولان هماهنگ کند. اینکه می‌آید در تمرین حاضر شود و به علت یک توقف پشت درب نگهبانی فیلمی تهیه می‌کند، کار درستی نیست.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره قرارداد ژوزه یادآور شد: حق مسلم باشگاه است که از حقوق خود دفاع کند. باشگاه نسبت به کارکرد او حقوقی را پرداخت خواهد کرد. تاکنون هم می‌دانم که به جاهای خوبی رسیده است و در آینده مشخص خواهد شد.

وی درباره اینکه ژوزه او را مافیای فوتبال دانسته‌، گفت: برای ژوزه احترام خاصی قائلم اما این مسائل تازگی ندارد همه مرا در مسائل مختلف مقصر می‌دانند. او هم این موضوع را یاد گرفته و همه چیز را گردن ما می‌اندازد. امیدوارم زمانی که این حرف را زده در حالت خوبی بوده باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391