برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیرینی از ریاست هیات مدیره پیشکسوتان پرسپولیس کناره‌گیری کرد

دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۴ — ایسنا

پس از انتقاد برخی پیشکسوتان پرسپولیس از انتخاب سعید شیرینی به عنوان رییس هیات مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس، او از سمت خود کناره‌گیری کرد.

سعید شیرینی

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتقاد برخی از پیشکسوتان از حضور وی در جمع هیات مدیره شرکت حمایت از پیشکسوتان پرسپولیس گفت: دوست نداشتم مسئولیتی در هیات مدیره عهده‌دار شوم چرا که خودم را در این اندازه‌ها نمی‌دانستم اما با اصرار بزرگانی چون علی پروین، ضیا عربشاهی، کاظم سید علیخانی و دیگر دوستان آمدم تا چنین مسئولیت بزرگی را عهده‌دار شوم و در خدمت پیشکسوتان بزرگ باشم.

وی افزود: به رسم ادب هم با اغلب پیشکسوتان ارتباط برقرار کرده و برای خدمتگزاری رخصت گرفتم اما در شرایط کنونی و با توجه به مسئولیت حساس سرپرستی پرسپولیس و کارهای دیگری که دارم و همچنین انتقادات برخی از دوستان احساس می‌کنم اگر یکی از پیشکسوتان حاضر در هیات مدیره قبول زحمت کرده و جانشین بنده در شرکت پیشکسوتان شود، بهتر باشد.

شیرینی ادامه داد: بنابراین با عذرخواهی از تمام عزیزان پیشکسوت حاضر در هیات مدیره اجازه کناره‌گیری می‌خواهم و همین جا اعلام می‌کنم که هر کسی جانشین من در هیات مدیره پیشکسوتان شود با تمام وجود و افتخار در خدمتش بوده و از وی حمایت خواهم کرد تا این هدف بزرگ و متعالی به ثمر بنشیند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391