برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: ژوزه قراردادش را فسخ نکند، مسئول کلیه نتایج است، قرارداد ژوزه ترکمنچای نیست!

شنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۹ — فارس

مشاور حقوقی و امور بین‌الملل مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ژوزه اگر نخواهد قراردادش را فسخ کند، مسئولیت کلیه نتایج تا پایان فصل را برعهده خواهد داشت.

مانوئل ژوزه

مصطفی شکری پس برگزاری چند جلسه با مانوئل ژوزه اظهار داشت: با توجه به نتایج لیگ، چند جلسه فنی و مدیریتی برای پیدا کردن راه کار خروج از این بحران با سرمربی باشگاه برگزار شد. در این جلسات مانوئل اصرار و تاکید بر ادامه همکاری با باشگاه تا انتهای فصل داشت.

وی افزود: پس از این جلسات موضع رسمی باشگاه پرسپولیس این است که اگر ژوزه علاقمند نباشد برای فسخ قرارداد با پرسپولیس به توافق برسد کماکان او به عنوان سرمربی پرسپولیس کار خود را دنبال می‌کند و به عنوان سرمربی رسمی باشگاه مسئولیت کلیه نتایج حاصله و وضعیت تیم در جدول را عهده دار خواهد بود.

شکری تاکید کرد: در صورتی که این اتفاق بیفتد باشگاه در چارچوب قرارداد امضا شده به وظایف خود عمل خواهد کرد و از طرفی دیگر هم مانوئل باید طبق قرارداد وظایف خود را در پرسپولیس عملی کند البته وظایف آقای مانوئل بر اساس قرارداد منعقده محدود به تیم بزرگسالان نبوده و باشگاه کلیه وظایف قراردادی وی را از او مطالبه خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد :با توجه به قرار منعقد شده تا وقتی که مانوئل با باشگاه پرسپولیس فسخ قرارداد نکرده است سرمربی پرسپولیس خواهد بود و عنوان سرمربی یا موقت به هیچ یک از اعضای کادر فنی اطلاق نخواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تکلیف گل محمدی چیست؟ گفت: او مربی‌ای است که مورد تایید مانوئل بوده و به پرسپولیس آمده است و وظایف خود را چون قبل انجام خواهد داد.
شکری در پاسخ به این سوال که پس چه کسی می خواهد روی نیمکت پرسپولیس بنشیند نیز گفت: طبیعتا سرمربی باشگاه می تواند روی نیمکت بنشیند البته بعضا موضوعاتی به وجود آمده است که با تعاملی که بین طرفین شده مربی به جای سرمربی روی نیمکت بنشیند این موضوع دیگر بستگی به نظر طرفین دارد.

وی در مورد اینکه می گویند قرارداد ژوزه ترکمنچای است نیز تاکید کرد : نه هرگز اینطور نیست یک قرارداد با ایشان بسته شده است که طرفین باید ملزم به رعایت آن باشند.

شکری در پاسخ به سوالی دیگر که چرا در این قرارداد نیامده که در صورت عدم نتیجه گیری مناسب با توافق تغییراتی در کادر فنی انجام شود، نیز گفت: این موضوع اصلا در قرارداد نیامده است، البته در قرارداد سایر مربیان خارجی نیز این موضوع اعلام نشده و شرطی در میان نبوده، ما منتظر اتفاق خاصی در خصوص مانوئل نیستیم اما با تزریق افکار جوان و پویا امیدواریم مانوئل در مسئولیت خود در آینده بین هواداران پرسپولیس بتواند روسفید باشد.

شکری درباره دستیاران سرمربی سرخپوشان اظهار داشت: موضوع دستیاران وی مسئله دیگری است. اگر ژوزه دوست داشته باشد با همین دستیاران کار کند با آنها پیش می‌رود اما اگر باشگاه هم بخواهد تغییراتی ایجاد شود با تعامل با سرمربی این اتفاق می افتد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391