برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تقوی: مخالف جدایی رحمان احمدی هستم

یکشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۸ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال سایپا البرز گفت: سایپا در نیم فصل اول لیگ برتر درکسب نتیجه و کیفیت فوتبال پیشرفت خوبی داشت

مجتبی تقوی

سید مجتبی تقوی در گفت‌وگو با سایت باشگاه سایپا در مورد شرایط و نتایج این تیم در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: در یک نگاه کلی از برنامه ‌ای که داشتیم جلوتر هستیم، چرا که هدف ابتدای فصل با توجه به شرایط مالی باشگاه، کسب نتایجی بهتر از سال گذشته بود که این هدف محقق شده است.

وی ادامه داد: سایپا در چند سال گذشته در کسب نتیجه موفق نبود که این تیم در نیم فصل اول لیگ جاری، نتایج قابل قبولی کسب کرد، همچنین در نوع و کیفیت فوتبال سایپا نیز پیشرفت خوبی ایجاد شده است.

تقوی تصریح کرد: هرچند از نظر کسب نتیجه و نوع فوتبالی که سایپا ارائه می‌کند از اهداف و برنامه ابتدای فصل جلوتر هستیم اما با توجه به میزان وقت، انرژی و انگیزه‌ای که بازیکنان و کادرفنی تیم صرف کردند انتظار بیشتری داشتیم.

سرمربی سایپا ادامه داد: سایپا از ۱۷ مسابقه نیم فصل اول رقابت‌ها، تنها ‌در سه نیمه در حد واندازه خود نبود و در مابقی دیدار‌ها، فوتبال با کیفیتی را ارائه کرد، هرچند در برخی مواقع شرایط به نفع ما رقم نخورد و نتیجه لازم را کسب نکردیم .

تقوی با اشاره به جوانگرایی که در تیم سایپا وجود دارد تاکید کرد: توجه و پرورش جوانان استراتژی کلی سایپا است، در این نیم فصل نیز چند بازیکن جوان سایپا مورد توجه تیم‌های بزرگ لیگ برتری قرار گرفته ‌اند.

وی در ادامه اظهار داشت:سایپا از ابتدای فصل در مسیر موفقیت گام بر می دارد که یکی از دلایل مهم تداوم روند رشد موفقیت این تیم، وجود همدلی و اتحاد بین اعضای تیم است، در اینجا کادرفنی،بازیکنان وتدارکات به رغم وجود مشکلات مالی ،عاشق سایپا هستند که امیدوارم این اتحاد و همدلی همچنان تداوم داشته باشد.

سرمربی نارنجی پوشان در مورد نقل و انتقالات نیم فصل با انتقاد از رویه سایر باشگاه‌ها تاکید کرد: روند قانونی نقل انتقالات در نیم فصل باید اینگونه باشد که باشگاه‌ها با بازیکنان مازاد تیم‌ها وارد مذاکره شوند، اما در حال حاضر مدیران باشگاه با بازیکنان جوان و تاثیر گذارتیم‌ها به رقم داشتن قراداد، وارد مذاکره می شوند که این کار از نظر اخلاقی و قانونی درست نیست در ضمن اینکه با دادن وعده‌های آنچنانی وهوایی کردن بازیکنان، درنیم فصل دوم آنها تمام توان خود را بروز نخواهند داد.

تقوی در خصوص جدایی محسن یوسفی اظهار داشت: یوسفی از بازیکنان با اخلاق و مودب فوتبال ایران است که درنیم فصل اول کادر فنی سایپا به وی فرصت کافی داد ودر ۹ مسابقه درترکیب ثابت قرار گرفت اما نتوانست انتظارات را برآورده کند، این بازیکن در اختیار باشگاه است تا درباره وی تصمیم گیری کند، شاید این بازیکن در سایر باشگاه‌ها عملکرد موفق تری داشته باشد.

وی در خصوص رحمان احمدی نیز گفت: این بازیکن محصول باشگاه سایپا است و از اینجا به تیم ملی رسیده است، حتی بازگشت به سایپا نیز برای رحمان خوش یمن بود و دوباره به تیم ملی دعوت شد. باشگاه سپاهان خواستار این بازیکن است اما سایپا به این بازیکن احتیاج دارد و کادر فنی مخالف جدایی وی است

سرمربی تیم فوتبال سایپا البرز در پایان خاطر نشان کرد: نتایج نیم فصل سایپا ثابت کرد با اعتماد به جوانان می توان کارهای بزرگی انجام داد که امیدوارم مدیران ارشدگروه سایپا نیز از باشگاه حمایت بیشتری کنند چرا که عدم حمایت از این جوانان به زندگی و آینده آنها لطمه خواهد زد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391