برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تقوی: سپاهان رحمان احمدی را می‌خواهد ولی من مخالفم

دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۵ — گل

باشگاه سپاهان خواستار حضور این بازیکن در این تیم اصفهانی است اما سایپا به این بازیکن احتیاج دارد و کادر فنی مخالف جدایی احمدی است

رحمان  احمدی

مجتبی تقوی سرمربی تیم فوتبال سایپا البرز در خصوص شرایط و نتایج این تیم در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر کشور اظهار داشت: در یک نگاه کلی از برنامه‌ای که داشتیم جلوتر هستیم، چرا که هدف ابتدای فصل با توجه به شرایط مالی باشگاه، کسب نتایجی بهتر از سال گذشته بود که این هدف محقق شده است.
وی ادامه داد: سایپا در چند سال گذشته در کسب نتیجه موفق نبود که این تیم در نیم فصل اول لیگ جاری، نتایج قابل قبولی کسب کرد همچنین در نوع و کیفیت فوتبال سایپا نیز پیشرفت خوبی ایجاد شده است.
تقوی تصریح کرد: هرچند از نظر کسب نتیجه و نوع فوتبالی که سایپا ارائه می‌کند از اهداف و برنامه ابتدای فصل جلوتر هستیم اما با توجه به میزان وقت، انرژی و انگیزه‌ایی که بازیکنان و کادرفنی تیم صرف کردند انتظار بیشتری داشتیم.
سرمربی سایپا ادامه داد: سایپا از ۱۷ مسابقه نیم فصل اول رقابت‌ها، تنها ‌در سه نیمه در حد و اندازه خود نبود و در مابقی دیدار‌ها، فوتبال با کیفیتی را ارائه کرد، هرچند در برخی مواقع شرایط به نفع ما رقم نخورد و نتیجه لازم را کسب نکردیم.
سرمربی نارنجی پوشان در مورد نقل و انتقالات نیم فصل با انتقاد از رویه سایر باشگاه‌ها تاکید کرد: روند قانونی نقل و انتقالات در نیم فصل باید اینگونه باشد که باشگاه‌ها با بازیکنان مازاد تیم‌ها وارد مذاکره شوند اما در حال حاضر مدیران باشگاه با بازیکنان جوان و تاثیر گذارتیم‌ها به رقم داشتن قراداد، وارد مذاکره می‌شوند که این کار از نظر اخلاقی و قانونی درست نیست ضمن اینکه با دادن وعده‌های آنچنانی و هوایی کردن بازیکنان، در نیم فصل دوم آنها تمام توان خود را بروز نخواهند داد.
تقوی در خصوص جدایی محسن یوسفی اظهار داشت: یوسفی از بازیکنان با اخلاق و مودب فوتبال ایران است که در نیم فصل اول کادر فنی سایپا به وی فرصت کافی داد و در ۹ مسابقه در ترکیب ثابت قرار گرفت اما نتوانست انتظارات را برآورده کند، این بازیکن در اختیار باشگاه است تا درباره وی تصمیم گیری کند، شاید این بازیکن در سایر باشگاه‌ها عملکرد موفق تری داشته باشد.
وی در خصوص رحمان احمدی نیز گفت: این بازیکن محصول باشگاه سایپا است و از اینجا به تیم ملی رسیده است، حتی بازگشت به سایپا نیز برای رحمان خوش یمن بود و دوباره به تیم ملی دعوت شد. باشگاه سپاهان خواستار حضور این بازیکن در این تیم اصفهانی است اما سایپا به این بازیکن احتیاج دارد و کادر فنی مخالف جدایی احمدی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391