برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طالبی: درجام حذفی، تجربه حرف اول را می‌زند

پنجشنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۳ — بی‌باک‌نیوز

مدافع تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: شک نکنید که در جام حذفی تجربه حرف اول را می‌زند و هر تیمی حرفه‌ای تر کار کند موفق خواهد شد.

فرشید طالبی

فرشید طالبی در گفت‌وگویی با اعلام این مطلب اظهارکرد: در کل جام حذفی جامی است که خصوصیات خاص خودش را دارد و به اعتقاد من تجربه در این جام حرف اول را می‌زند و هر تیمی که تمرکز داشته باشد و حرفه‌ای تر کار کند موفق‌تر خواهد بود. فولاد مبارکه سپاهان نگاه ویژه‌ای به جام حذفی دارد و ما این جام را مانند لیگ برتر جدی می‌گیریم.وی در همین خصوص افزود: امیدوارم با تلاش بازیکنان و درایت کادر فنی بتوانیم در هر دو جام حذفی و لیگ برتر موفق باشیم و با قهرمانی در این دو جام بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. به هر حال جام حذفی به گونه‌ای است که با ۵ یا ۶ بازی می‌شود قهرمان شد و به همین دلیل تمام تیم‌ها حساب ویژ‌ه‌ای برای این جام باز می‌کنند.طالبی با بیان اینکه کار فولاد مبارکه سپاهان در برابر فولاد بسیار مشکل است گفت: فولاد خوزستان تیم بسیار قدرتمندی است و در این روزها با نمایش خوبی که در لیگ برتر داشته است قدرت خود را بر همگان اثبات کرده است. این تیم بار فنی بالایی دارد و بدون شک ما بازی مشکلی در برابر فولاد داریم. جای هیچ گونه خطایی در بازی‌های حذفی نیست و امیدوارم با تلاش بازیکنان بتوانیم فولاد خوزستان را شکست دهیم.مدافع تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه در لیگ برتر هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت اظهارکرد: تمام تیم‌ها چشم به بالای جدول دوخته‌اند و نمی‌شود گفت که تنها استقلال و تراکتور رقیب سپاهان هستند. تمام تیم‌ها مدعی می‌باشند و با برنامه در هر بازی حاضر می‌شوند. من چند هفته قبل از پایان نیم فصل گفته بودم که فولاد مبارکه سپاهان قهرمان نیم فصل می‌شود چرا که تیمی در لیگ موفق است که یک مسیر مستقیم را بدون لغزش طی کند. البته ما هم امتیازهای زیادی را از دست دادیم و در برابر آلومینیوم باید پیروز می‌شدیم. روی کاغذ هیچ نتیجه‌ای را نمی‌توان پیش بینی کرد.
طالبی خاطرنشان‌کرد: امیدوارم قهرمانی نیم فصل یک پیش درآمد خوب برای آغاز نیم فصل دوم باشد و بازیکنان ما با روحیه مضاعف لیگ برتر را دنبال کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391