برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طالب لو، شکوری ، نوری و پتروویچ در کمیته انضباطی

چهارشنبه، ۸ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۱۹ — گل

شاهین بوشهر اعلام کرده آنها بیش از قرارداد رسمی خود پول گرفته اند

تیم شاهین بوشهر

باشگاه شاهین بوشهر با ارسال مدارکی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد مطالبات طالب لو، هادی شکوری، مهدی نوری و ایوان پتروویچ را تمام و کمال پرداخت کرده و آنچه آنها بابت آن اقدام به شکایت کرده و رای هم گرفته اند فراتر از سقف قرارداد بوده است. طالب لو که رای ۳۷۵میلیون تومانی علیه شاهین از کمیته انضباطی گرفته بر اساس مدارک ابرازی شاهین، حدود ۴۵۰میلیون تومان دریافت نموده و این در حالی است که قرارداد رسمی و ثبت شده او در فدراسیون ۳۵۰میلیون تومان بوده.

طالب لو قرارداد داخلی ۸۰۰میلیونی با شاهین داشت و باستناد آن شکایت کرده بود.سایر بازیکنان هم مطالبات قید شده در قرارداد رسمی خود را دریافت کرده اند. گفته می شود کمیته انضباطی به زودی این نفرات را فرا خواهد خواند.بر اساس ماده ۱۸آیین نامه نقل و انتقالات ، عدم رعایت سقف قرارداد موجب محرومیت و جریمه تقدی خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391