برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توپ توجیه در زمین رسانه‌ها

پنجشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۱ — جام‌جم آنلاین

وقتی پیروز می‌شوند این طرف و آن طرف چشمشان به دنبال دوربین‌های تلویزیونی و قلم خبرنگاران است، به به و چه چه، تعریف از همه از جمله رسانه‌ها.

اما خدا نکند شکست بخورند چون دیگر دیواری کوتاه‌تر از دیوار ما و همکارانمان وجود ندارد؛ مثل همین اکبر محمدی سرمربی ناکام تیم فوتبال جوانان که دیروز در اظهار نظری منحصربه‌فرد گفت: به خاطر مردم از سمتم کناره‌گیری کردم نه رسانه‌ها!

قصه ورزش ما قصه عجیبی است، هزار بار گفتیم و هزار بار دیگر هم به برخی از این ورزشی‌ها باید بگوییم رسانه چیزی جز افکار عمومی نیست و حرف مردم را تا حد توان خود منعکس می‌کند. آیا قرار است مردم مجیز گوی ما باشند که از آنها خوشمان بیاید؟

اصولا یک بار باید چشم‌ها را بست و چند لحظه‌ای تامل کرد به اطراف و محیطی که در آن زندگی می‌کنیم. آیا غیر از این است که یک فرد عادی هم برای این‌که بتواند با آرامش و اعصاب آرام در جامعه زندگی کند باید آستانه تحملش را بالا ببرد؟ همان فرد معمولی هم وقتی عهده‌دار یک مسئولیت شود، همان طور که از اسمش بر می‌آید باید مسئولیت‌پذیر باشد، مسئولیت‌پذیری هم چیزی جز پاسخگو بودن نیست! ما و همکارانمان به مراتب بیش از آنچه از حذف تیم جوانان انتقاد کردیم، از این تیم به موقع خودش حمایت کردیم و این انصاف نیست سرمربی تیمی که بدجوری باخته است و پیشتر در تیم نوجوانان هم بدتر باخته بود یکی به میخ بزند و یکی به نعل، یعنی هم از مردم عذرخواهی کند و هم بی اعتنایی‌اش به رسانه‌ها را ـ به‌عنوان نماینده افکار عمومی ـ نشان دهد.

اصلا اگر هم انتقادی بوده بیشتر از جانب کارشناسان بزرگ فوتبال، مربیان با تجربه و بزرگان فوتبال بوده است.

جایی که بارها به فدراسیون فوتبال هشدار دادند کسی را که تجربه ندارد نباید به انبوه مربیان کارکشته و با کارنامه ترجیح داده و در راس تیم جوانان قرار دهند.

دیدیم همان فردی که از رسانه‌ها کلی خود را طلبکار می‌پندارد علاوه بر این‌که حالا به همه مردم بدهکار است که پیشتر با پذیرش هدایت تیم جوانان به همه بزرگان فوتبال بدهکار شده بود!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391