برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

"وفایی" شروط کارگروه فوتبال را پذیرفت

دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۶ — ایسنا

رییس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: اسماعیل وفایی با شروط کارگروه فوتبال برای در اختیار گرفتن ابومسلم موافقت کرد.

عباس چمنیان افزود: در جلسه امروز عصر بنده با اسماعیل وفایی و دکتر هاشمی جواهری، مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی بحث‌های خوبی درباره تعیین مالکیت ابومسلم انجام شد.

وی ادامه داد: وفایی در این جلسه با پرداخت مبلغ ۱.۵ میلیارد تومانی برای در اختیار گرفتن کامل ابومسلم موافقت کرد و عباسی، مالک سند ثبتی باشگاه نیز اعلام کرد حاضر است سند را به نام هر فرد مورد تایید کارگروه فوتبال استان منتقل کند.

چمنیان همچنین گفت: اسماعیل وفایی برای نشان دادن حسن نیت خود اعلام کرد اگر فرد دیگری نیز حاضر است ابومسلم را در اختیار بگیرد، وی مشکلی با این موضوع ندارد و به نفع آن فرد کنار می‌کشد چون هدفش کمک به ابومسلم و سر و سامان یافتن این باشگاه است.

رییس هیات فوتبال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: قرار شد ظرف چند روز آینده عباسی تسویه حساب‌های مربوط به موسی مجدالاسلام و موسسه مالی و اعتباری میزان را نیز انجام دهد تا باشگاه ابومسلم به طور کامل به فرد بعدی انتقال یابد.

وی با بیان اینکه با این شرایط تا اوایل هفته آینده این موضوع از نظر فوتبالی تمام شده است، افزود: بعد از اتمام این بخش، انتقال باشگاه ابومسلم وارد مراحل قانونی خود خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391