برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: سود انتقال‌هایمان شد یک میلیارد،به حقیقی گفتم راضی نیستم بروی

یکشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۵ — گل

ما خودمان و رضا حقیقی را قربانی کردیم ولی با این کارمان ۲۵ بازیکن را زنده کردیم. فوتبال صنعت است و ما مجبوریم که برای درآمدزایی بازیکنان‌مان را بفروشیم

محمود یاوری

سرمربی فجرسپاسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر راه‌آهن با انتقاد از ساعت برگزاری این نشست گفت: سازمان لیگ ما را اذیت می‌کند. امروز باید ساعت ۱۱ سر تمرین تیمم می‌بودم، اما به یکباره شب گذشته به من اعلام کردند که باید به تهران بیایم. اگر بخواهند به این درخواست‌های ما توجه نکنند، من هم دیگر به این نشست‌ها نمی‌آیم.

وی افزود: من این همه راه باید از شیراز به تهران بیایم تا فقط ۳۰ ثانیه تصویرم را پخش کنند. برگزاری این نشست‌ها شاید مهم باشد ولی به شرطی که به رفاه حال تیم‌ها هم کمک کند.

به نقل از مهر، محمود یاوری از جذب بازیکنان جدید برای تیمش خبر داد و تاکید کرد: باتوجه به جدایی چند بازیکن از فجر قصد داریم ۳ بازیکن از تیم فوتبال جوانان ایران جذب کنیم. من به آینده آنها امیدوارم. ضمن اینکه دو بازیکن مطرح و طراح هم به تیم اضافه می‌شوند.

وی در مورد دیدار تیمش برابر تیم راه‌آهن هم خاطرنشان کرد: راه‌آهن تیمی منسجم با یک مربی خوب است و این روزها با تجربه دایی خوب هدایت می‌شود.

یاوری در بخش دیگری از صحبت‌هایش به مشکلات مالی فجر اشاره کرد و افزود: همچنان از مسئولان استان فارس ناراحتم؛ زیرا قرار نیست فقط مدیرعامل باشگاه تلاش کند. پیش از شروع فصل مسئولان استان قول دادند که مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به ما کمک کنند، اما با وجود گذشت چند ماه آنها فقط حدود ۳۰۰ میلیون تومان به ما پرداخت کردند.

وی اضافه کرد: ما هم مجبوریم که از سرمایه‌هایمان برای درآمدزایی استفاده کنیم. بالاجبار بازیکنان‌مان را فروخیتم، ولی شخصا از ته دل به این امر راضی نبودم. حتی به رضا حقیقی هم گفتم که حلالت می‌کنم، ولی راضی نیستم که به پرسپولیس بروی.

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی درباره مبلغ انتقال حقیقی به پرسپولیس که بالای یک میلیارد تومان تخمین زده می‌شود، گفت: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ۶۰۰ میلیون تومان به حساب ما ریخت. ۲۰۰ میلیون تومان هم باید حقیقی از فجر می‌گرفت که بخاطر انتقالش به پرسپولیس از آن صرف نظر کرد. مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان هم عباس محمدرضایی بخاطر دریافت رضایت‌نامه دریافت نکرد که جمع این مبالغ حدود یک میلیارد تومان می‌شود.

وی ادامه داد: ما خودمان و رضا حقیقی را قربانی کردیم ولی با این کارمان ۲۵ بازیکن را زنده کردیم. فوتبال صنعت است و ما مجبوریم که برای درآمدزایی بازیکنان‌مان را بفروشیم.

یاوری درباره تعطیلات نیم فصل هم گفت: از فردا بخاطر یک توفیق اجباری لیگ ۲۰ روز تعطیل است. به همین خاطر فرصت داریم تا بازیکنان جدید با هم هماهنگ‌تر شوند. ما آینده خوبی با این بازیکنان جوان خواهیم داشت. البته برای آنهایی هم که از فجر جدا شده‌اند، آرزوی موفقیت دارم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391