برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: مربیان تیم ملی فوتبال به بازیکنان شهرستانی بیشتر توجه کنند

شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۵ — مهر

سر مربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: مربیان تیم ملی فوتبال کشور باید به بازیکنان شهرستانی بیشتر توجه کنند تا این افراد نیز بتوانند به شکل مطلوب توانایی های خود را نشان دهند.

محمود یاوری

محمود یاوری اظهار داشت: کی روش باید به این موضوع توجه داشته باشد که بازیکنان توانمند فقط در تهران مشغول به فعالیت نیستند بلکه در بسیاری موارد استعدادهای بازیکنان فعال در تیم شهرستانی بیشتر است.

وی با ابراز خرسندی از دعوت محمد مهدی نظری به تیم ملی فوتبال تصریح کرد: علاوه بر نظری بازیکنان بسیار توانمندی بویژه در پست دروازبانی در تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز وجود دارند که به دلیل استعدادهای فراوان در آینده می توانند به عنوان سنگربان اول تیم ملی فعالیت کنند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در ادامه با اشاره به بازیکن ساز بودن این تیم بیان کرد: امروزه فوتبال پول ساز است و برای کسب در آمد باید استعدادهای برخی بازیکنان کشف شود تا در نهایت از فروش آنها هزینه های باشگاهها تامین شود.

بازیکنان در ابتدای فصل از تیم فوتبال فجر شهید سپاسی جدا شوند

یاوری سپس عنوان کرد: بازیکنان در ابتدای فصل از تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز جدا شوند تا تیم بتواند به شکل مطلوب فعالیت خود را ادامه دهد.

وی اضافه کرد: جدا شدن حقیقی از تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز باعث شده منفعت فراوانی به تیم و سایر بازیکنان برسد.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز افزود: ۲۶ بازیکن باقی مانده تیم بسیار توانمند هستند و به طور حتم می توانند به شکل مطلوب کمبود حقیقی را در تیم جبران کنند.

یاوری تاکید کرد: در نیم فصل چندین بازیکن جوان و آینده دار مانند محمد فرامرزی، فاضلی از تیم سپاهان، محمد انصاری ازتیم امید جوانان استقلال تهران به تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز اضافه می شوند و با استفاده از توانایی تمامی بازیکنان به طور حتم در آینده شاهد موفقیت های بیشتر تیم خواهیم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391