برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زارع: آبرویم را بردند. مردم خبر ندارند بین من و پرسپولیس چه گذشته

پنجشنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۲۵ — گل

مازیار زارع ، امروز را هرگز فراموش نخواهد کرد. او که تا پارسال بین پرسپولیسی‌ها محبوبیت نصفه و نیمه ای داشت ناگهان با مصاحبه نسنجیده اش مغضوب آنها شد.

مازیار زارع عشق دوست

او در پایان بازی با حرارت از خودش دفاع و برای هواداران و مدیریت پرسپولیس ابراز تاسف کرد. بخوانید:
* به مادر، خواهر و همسر من فحش دادند.من همین جا اعلام می‌کنم که با مردم هیچ مشکلی ندارم.اما همین مردم مگر به نوری سال قبل فحش ندادند؟ امروز هم چون پیراهن تیمم را بوسیدم، ناراحت شدند. مردم از خیلی مسائل خبر ندارند. شما امروز صفحه از روزنامه‌ها را نگاه کنید. روی عکس من را نصف می‌کنند و روی جلد می‌اندازند و کنار آن می‌نویسند تسویه حساب. همین موضوعات باعث می‌شود هواداران چنین برخوردهایی کنند.

*امروز پرسپولیس فوق‌العاده بود. در این موضوع هیچ حرفی نیست. این را هم بدانید که بازیکنان این تیم همه رفقای من هستند.اتفاقی بود که افتاد و ما باخت سنگینی را متحمل شدیم. نمی‌دانم باید چه صحبتی را انجام دهیم..

*شادی گل من در انزلی دلیل دیگری داشت. علت آبرویی بود که مسئولان این باشگاه که از من بردند.در آخر فصل قبل درحالی که من بازیکن آزاد بودم در لیست مازاد قرارم دادند. مگر می‌شود بازیکن آزاد را در لیست مازاد قرار داد. این کار را کردم تا نگویند تو را بیرون انداختیم. ۱۵۰ میلیون تومان از پرسپولیس طلب دارم.

کجای مصاحبه من تند بود؟ بله ، بعد از زدن گل به پرسپولیس خوشحالی کردم اما آیا باید نقش بازی می‌کردم؟ برای تیم شهر خودم گلزنی کردم. آیا حق بود با من چنین برخوردی کنند؟ *

*باید به اداره مالیات از جیب خودم پول بدهم. مردم نمی‌دانند که من ۱۵۰ میلیون را هنوز طلبکارم. ۱۵۰ میلیون مرا به ۱۱ میلیون کاهش دادند. مردمی که به مادر من فحش می‌دهید، آیا شما از هزار تومان خود می‌گذرید؟ من برای این مسائل خوشحالی کردم. امروز هم به من فحش دادند و مطمئن باشید هیچ اتفاقی نمی‌افتد چون رویانیان مدیرعامل این تیم است. .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391