برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رییس هیئت مدیره ذوب‌آهن: برخی‌هاصحبتهای سخنگوی باشگاه را بد برداشت کردند، ابراهیمی می‌ماند

شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۵ — ایسنا

محمد مهدی محمد رضایی گفت: برخی، صحبت‌های سخنگوی هیئت مدیره را تغییر مدیر عامل برداشت کرده بودند، اما باید بگویم که چنیین تغییری در دستور کار نیست.

تیم ذوب آهن

رییس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن ، اظهارکرد: در چند روز گذشته جلسه هیئت مدیره برگزار شد که در این جلسه پیرامون جذب بازیکن در نیم فصل لیگ برتر بحث و تبادل نظر شد. همچنین در خصوص احیای رشته‌های والیبال نشسته و بسکتبال راهکار ارائه کردیم. تیم فوتبال ما در همان اول فصل خوب چیده نشد و ما برای برون رفت از بحران کنونی باید در نیم فصل به جذب بازیکن بپردازیم.

وی افزود: هیئت مدیره ابرقویی‌نژاد و فیض بخشیان را مامور کرده است که با محوریت فرهاد کاظمی به بازیکن یابی بپردازند و برای خطوط دفاع و حمله بازیکن تاثیرگذار جذب کنند. با مصدومیت مسعود همامی جذب یک دروازه‌بان خارجی در دستور کار است. البته همامی در بازی‌ها خوب عمل کرده است ولی از دروازه‌بان خارجی فعلی ذوب‌آهن راضی نیستیم.

محمد‌ رضایی با بیان اینکه برخی افراد سخنان "شیران" سخنگوی هیئت مدیره باشگاه را بد برداشت کرده‌اند گفت: شیران در مصاحبه خود گفته بود که "برای بهبود وضعیت باشگاه هر کاری بشود می‌کنیم" که برخی افراد این صحبت را تغییر مدیرعامل برداشت کرده‌ بودند که اصلا چنین موضوعی صحت ندارد. ابراهیمی همچنان به کار خود ادامه خواهد داد.

رییس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در همین خصوص افزود: اعتقاد دارم در چنین شرایطی باید مدیرعامل باشگاه را آرام گذاشت تا بتواند در آرامش به کار خود ادامه دهد. با مصوبه مجلس دست ابراهیمی بسته شد و من فکر می‌کنم با چنین شرایط بحرانی که وجود داشت ابراهیمی به خوبی مدیریت کرد و هر مدیرعامل دیگر هم که جای او بود نمی‌توانست بهتر از این کار کند. هم اکنون هر صحبت حاشیه‌ای شرایط باشگاه را بدتر خواهد کرد و ما باید کاری کنیم که مجموعه باشگاه در آرامش باشد. تغییر مدیر عامل در دستور کار نیست.

وی تصریح‌کرد: ما به توان فرهاد کاظمی اعتقاد و ایمان داریم و اگر بتوانیم سه بازیکن خوب جذب کنیم شرایط ذوب‌آهن خیلی بهتر می‌شود هر چند که تیم‌های دیگر نیز بیکار نیستند و در کل شرایط سختی پیش روی ما است، اما اعتقاد داریم که تیم فوتبال ذوب‌آهن در جدول لیگ برتر صعود چشم گیری خواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391