برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: سال آینده داماش باید آسیایی شود، اگر مهدوی با من کار می‌کرد اسطوره ملی می‌شد

یکشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۹ — گل

برای من دردآور است که چرا داماش بازیکنی در تیم ملی ندارد، مطمئن باشید اگر آسیایی شویم نمی‌توانند بازیکنان ما را دعوت نکنند

امیر عابدینی

نشست اعضای هیئت مدیره کانون هواداران باشگاه داماش با امیر عابدینی شنبه شب در محل این باشگاه در رشت برگزار شد و اعضای هیئت مدیره گزارش کاملی از روند شکل‌گیری و برنامه‌های در دست اقدام کانون به مدیرعامل باشگاه ارائه کردند.

امیر عابدینی مدیرعامل داماش پس از آشنایی و گزارش‌های اعضای هیات مدیره، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع آن‌ها گفت: نوع انتخاب دوستان ترکیبی به دست می‌دهد که نوعی آرامش در من ایجاد می‌کند و خوشحالم که دوستان نشان دادند از فرصت‌های پیش رو به نحو احسن استفاده می‌کنند و به دنبال نقش‌آفرینی مثبت در روند باشگاه و ارتباط آن با هواداران هستند.

عابدینی افزود: من پیش از آن‌که بخواهم از تیم داماش دفاع کنم می‌خواهم از هویت شهر رشت دفاع کنم و مطمئن باشید به‌خاطر آن با هر کسی خواهم جنگید.

مدیرعامل باشگاه داماش تاکید کرد: گیلان بسیاری از بضاعت‌ها را در درون خود دارد، آنچه که به عنوان زیبایی وجود دارد خدا به طبیعت آن داده است. در عرف و اخلاق، در پیشینه مذهبی، در هنر و هنروری، در بحث قهرمانی و قهرمان‌پروری، در علم و دانش از هیچ استانی کم نداریم. اما غصه می‌خورم چرا بعضی‌ها این را لمس نمی‌کنند! چرا از هویت قدرتمندمان استفاده نمی‌کنیم، ما جایی برای بروز این مساله می‌خواستیم و ورزش یکی از بهترین ویترین‌ها برای بروز این هدف است.

عابدینی سپس با اشاره به گذشته داماش گفت: امروز داماش در سراسر استان از لوشان تا تنکابن و از سویی دیگر تا ماسال و فومن هوادار دارد و ما نباید بگذاریم به این هویت خدشه وارد شود. ما باید پلشتی‌های ورزش را از ذهن‌مان دور کنیم. بنابراین باید در این زمینه کار کرد، باید وارد خانه‌های مردم شد، به مدارس راه یافت و باید کار فرهنگی انجام داد، امروز ما با نسل جوان پیوند خوبی برقرار کرده‌ایم و ضرورت دارد تا در این زمینه بیشتر کار شود و از ابزارهای رسانه‌ای مثل صداوسیمای گیلان جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و ورزشی استفاده کنیم و کانون هواداران در این زمینه باید بیشتر فعال شود.

عابدینی آن‌گاه با اشاره به فحاشی به هواداران داماش در یکی از شهر‌ها در چند سال قبل افزود: من یک علقه و تعصبی نسبت به شهر رشت دارم و گاهی که برای دفاع از حقوق هواداران‌مان عصبانی می‌شوم ناشی از یادآوری آن بی‌حرمتی‌ها است.

مدیرعامل باشگاه داماش گفت: ما باید برای دفاع از هویت این شهر آسیایی شویم، ما می‌خواهیم آسیایی شویم چون توانش را داریم، پتانسیل آن را داریم، پشتوانه مردمی داریم، بودجه‌اش نیز اخیرا توسط آقای قویدل فراهم شده و داریم، بهترین ساختار را داریم و مهم‌تر از همه ما در فوتبال ایران ریشه داریم. برای من دردآور است که چرا داماش بازیکنی در تیم ملی ندارد، مطمئن باشید اگر آسیایی شویم نمی‌توانند بازیکنان ما را دعوت نکنند.

مدیرعامل باشگاه داماش سپس رشت را دارای قابلیت ترانسفر بازیکن به خارج از ایران توصیف کرد و خاطرنشان کرد: اگر محمدرضا مهدوی سال‌ها پیش با من کار می‌کرد الان اسطوره ملی می‌شد اما من او را‌‌ رها نخواهم کرد و وی را به کلاس‌های مختلف خواهم فرستاد تا از پتانسیل او بیشتر بهره‌مند شویم. نظیف‌کار حقش را تا کنون از فوتبال ایران نگرفته است، هادی سهرابی امسال ستاره تیم ماست و جهانبخش پتانسیل ترانسفر شدن را دارد و از علی رحیمی نیز در آینده بیشتر خواهیم شنید. باید آسیایی شویم تا داماش ویترینی قابل رویت شود و بتوانیم روی بازیکنان‌مان مانور بیشتری بدهیم.

عابدینی از حضور در جلسات کانون هواداران استقبال کرد و گفت: هرگونه انتقادهای صریح و رک شما را می‌پذیرم و اصلا ناراحت نمی‌شوم که اگر روزی به من بگوئید که دیگر برای شهر ما پتانسیل ندارید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391