برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی آبادی: من دادکان را برکنار نکردم. من کفاشیان را نیاوردم

شنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۰۸ — افکارنیوز

محمد علی آبادی جمعه شب در برنامه زاویه شبکه پنج حرف هایی زد که می تواند جنجال های رسانه ای زیادی به پا کند.

محمد علی آبادی

او در پاسخ به این پرسش که چرا در زمان ریاستش در سازمان تربیت بدنی ،محمد دادگان را از کار برکنار کرد اظهار داشت: " من دادگان را برکنار نکردم. اگر یک خط نامه یا دست نوشته ای در این باره از من دارید بیاورید. البته نمی خواهم به اتفاقات رخ داده در آن مقطع ورود کنم. "

وی درباره اینکه آیا اگر زمان به عقب برگردد دوباره کفاشیان را برای فدراسیون فوتبال می آورد گفت: "من کفاشیان را نیاوردم. "

علی آبادی در برابر این جمله علی جوادی، مجری برنامه که گفت شما می گویید دادگان را برکنار نکردید و کفاشیان را نیاوردید در حالیکه انتخابات تک نفره را برای وی فراهم آوردید. رییس کمیته ملی المپیک در این باره گفت: " به هر حال زندگی هر لحظه اش تجربه است و در زندگی عادی هم شما ممکن است اگر به عقب برگردید،برخی کارها را انجام ندهید. "

او درباره اینکه چرا ۲۰ رئیس را عوض کرده و این همه مشکلات برای ورزش کشور ایجاد نشده اما وزارت ورزش با تغییر دو رئیس فدراسیون اینچنین ورزش را به چالش کشیده است ، گفت: " به هر حال من دور از ورزش نبودم. ۲۵ سال قبل به مدت دو سال مدیریت پرسپولیس را بر عهده داشتم بعد هم جنگ و اتفاقات دیگر مسیر ما را از ورزش جدا کرد برای همین خیلی دور از تصمیمات ورزشی نبودم و می دانستم چه تغییراتی بهتر است اتفاق بیفتد. حتی در برخوردهایم با همه دوستانی که از جمع ما رفتند برادرانه و دوستانه بود. حتی به یکی از دوستانی که موقع رفتنش گلایه داشت گفتم طوری از ورزش برو که بعدها بتوانی برگردی."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391