برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عربشاهی: کاری نکنید رویانیان فراری شود!

دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۸ — مشرق

سخنگوی هیات مدیره شرکت حمایت از پیشکسوتان پرسپولیس به حمایت از مدیرعامل این باشگاه پرداخت و گفت: رویانیان زحمت کشیده، کاری نکنید او فراری شود!

ضیاء عربشاهی

ضیاء عربشاهی ، در مورد اینکه بعد از پست گرفتن در پرسپولیس باز هم از این تیم انتقاد می‌کند یا خیر گفت: قطعا از انتقادات من کم نمی‌شود! من هر زمانی که مشکلی را ببینم آن را می‌گویم و هیچ ترسی هم از این موضوع ندارم. روزگار عوض شده اما ضیاء عربشاهی عوض نشده است!

وی درباره صحبت محمد رویانیان مبنی بر اینکه پرسپولیس از پیشکسوتان ضربه می‌خورد، عنوان کرد: من در این مورد حق را به رویانیان می‌دهم، برای اینکه او کار می‌‌کند. خیلی از مدیران به پرسپولیس آمدند و رفتند و کاری هم نکردند، ما هم انتقاد کردیم اما رویانیان زحمت می‌کشد.

عربشاهی ادامه داد: رویانیان حدود ۵۴ نفر از پیشکسوتان پرسپولیس را در شرکت پیشکسوتان جمع کرد، همه را بیمه کرد و به همه حقوق داد، دیگر باید چه کار کند؟!

سخنگوی هیات مدیره شرکت حمایت از پیشکسوتان پرسپولیس در مورد ناراحتی و انتقاد برخی از قدیمی‌های این باشگاه از نبودن در این مجموعه گفت: چند نفر از پیشکسوتان که عادت به انتقاد دارند، انتقاد کرده‌اند و ما هم ناچاریم حرف‌های آنها را بشنویم!

عربشاهی در رابطه با چگونگی تشکیل شرکت حمایت از پیشکسوتان پرسپولیس عنوان کرد: آقای پازوکی با تمام پیشکسوتان پرسپولیس، حتی آنهایی که ۶ ماه در این تیم بازی کرده‌اند تماس گرفته که برای عضویت در این شرکت مدارک بیاورند. ۵۷ نفر جمع شدند، رای‌گیری انجام شد و اعضای هیات مدیره مشخص شدند. هیات مدیره تشکیل جلسه داد و شیرینی به عنوان رئیس هیات مدیره، استیلی به عنوان مدیرعامل، من به عنوان سخنگو و بهروز سلطانی به عنوان نایب رئیس شرکت انتخاب شدند.

وی در مورد انتقاد پیشکسوتانی مانند محمد پنجعلی و فرشاد پیوس از انتخاب شیرینی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت حمایت از پیشکسوتان پرسپولیس، گفت: ما به شیرینی رای دادیم چون هیچ امکانات اولیه‌ای برای تشکیل این شرکت نداشتیم اما حالا یک دفتر در بلوار دریا گرفته و کلی امکانات داریم.

عربشاهی درباره استعفای شیرینی و دلیل بازگشتش به شرکت پیشکسوتان پرسپولیس به تسنیم گفت: ایشان به خاطر فشارهایی که وجود داشت استعفا کرد اما ما تشکیل جلسه دادیم و او را برگرداندیم.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد انتقادهای همیشگی برخی از پیشکسوتان این تیم گفت: آنها قدیمی هستند و حق دارند انتقاد کنند اما صحبت من این است که ۲۰ سال انتقاد کردید یک بار هم حمایت کنید! حالا که یک نفر کار می‌کند دستش را بگیریم نه اینکه کاری کنیم که فرار کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391