برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عسگری: افشاریان در کمیته انضباطی نتوانست سند و مدرکی ارائه کند

جمعه، ۱۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۶ — فارس

رئیس دپارتمان داوری فوتبال گفت: متاسفانه عده‌ای اندک حاضرند همه چیز را به خاطر منافع خود خراب کنند.

حسین عسگری

حسین عسگری با حضور در برنامه ورزش و مردم درباره مشکلات و اختلاف نظرهای به وجود آمده در خانواده داوری گفت: در زمان حضور تاج به عنوان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ۴ داور با حضور در دفتر تاج اعلام کردند که قصد خداحافظی دارند. متاسفانه عده‌ای اندک حاضرند همه چیز را به خاطر منافع خود خراب کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با برخورد قاطع تاج متوجه شدند که جای این صحبت‌ها نیست و تاج همان موقع اجازه این اتفاقات را نداد. در مدتی که تاج مسئولیت کمیته داوران را بر عهده داشت مسائلی که در این ۵-۶ ماهه وجود دارد، نبود اما متاسفانه عده‌ای قلیل از خصوصیات اخلاقی اصفهانیان سوءاستفاده کردند و برخی مسائل را به مطبوعات و رسانه‌ها کشانده و حاشیه درست کردند.

عسگری درباره اتهاماتی که افشاریان به وی مبنی بر حضور او در تیم آلومینیوم هرمزگان به عنوان مشاور عالی نسبت داده بود، گفت: از افشاریان شکایت کردیم و وقتی به کمیته انضباطی آمد نتوانست سند و مدرکی ارائه کند.

رئیس دپارتمان داوری فوتبال گفت: در آیین‌نامه‌ای که توسط کمیته داوران تنظیم می‌شود باید به دو نکته توجه شود اول اینکه آیین‌نامه مغایرتی با اساسنامه فدراسیون فوتبال نداشته باشد و دوم اینکه با آیین‌نامه کمیته داوران فیفا هماهنگ باشد.

وی تصریح کرد: آیین‌نامه‌ای که تهیه شده دارای اشکالاتی است چون نمی‌تواند حتی یک بند هم مغایر با اساسنامه فدارسیون داشته باشد و هیچ مقامی نمی‌تواند چیزی را برخلاف اساسنامه پیشنهاد و یا مصوب کند.

عسگری خاطرنشان کرد: هیچ زمان نباید با توجه به خصوصیات فردی، شخصی که می‌خواهد مسئولیت را قبول کند آیین‌نامه تنظیم شود بلکه باید بر اساس مقررات این کار صورت گیرد. وظیفه اعضای کمیته داوران سیاستگذاری است. بنابراین نیاز است هر چند وقت یک بار با تشکیل جلسه‌ای دستورالعمل‌های لازم در بخش داوری را مورد بررسی قرار داده و به دپارتمان اعلام کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391