برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: انتخاب سرپرست تیم ملی بدون دخالت کی‌روش

جمعه، ۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۴ — مهر

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سرپرست تیم ملی تا پایان هفته آینده و در حالیکه نظر کادر فنی در مورد اینکه چه فردی سرپرست می شود دخیل نیست، انتخاب خواهد شد.

هادی آیت اللهی

هادی آیت‌اللهی در مورد انتخاب سرپرست برای تیم ملی فوتبال ایران ضمن بیان مطلب فوق گفت: در حال حاضر شرایط کار به گونه‌ای شده که خود کی‌روش هم به این عقیده رسیده است تیم ملی نیاز به سرپرست دارد.

انتخاب سرپرست تیم ملی بدون دخالت کادرفنی
وی اضافه کرد: سرپرست تیم ملی فوتبال تنها با نظر فدراسیون فوتبال و نفر اول فدراسیون یعنی علی کفاشیان انتخاب می‌شود و نظر کادر فنی در خصوص اینکه چه فردی سرپرست شود، دخیل نیست.

کی‌روش با اجازه کفاشیان به مرخصی رفت
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با بیان اینکه سرپرست تیم ملی تا پایان هفته آینده معرفی می‌شود، در مورد مرخصی دوباره کی روش تاکید کرد: کی‌روش با اجازه فدراسیون فوتبال و هماهنگی با کفاشیان به مرخصی رفته و برخلاف آنچه در برخی از رسانه‌ها مطرح می‌شود، باید بگویم تعداد روزهای مرخصی وی در قراردادی که با او داریم، کاملا شفاف و مشخص است.

کی‌روش مربی پروازی نیست
وی تصریح کرد: به هیچ وجه قبول ندارم کی‌روش مربی پروازی است، ضمن اینکه در حال حاضر سایر اعضای کادر فنی تیم ملی در حال رصد کردن رقابت های جام حذفی هستند.

روی مسائل جزئی تمرکز نمی‌کنیم!
آیت‌اللهی در پاسخ به این پرسش که آیا کی‌روش برای استفاده از البسه تیم ملی تقاضای مبلغ مجزا کرده، اظهار داشت: من اطلاع دقیقی ندارم و این موضوع به ما مربوط نمی‌شود. در حال حاضر ما آنقدر مشکل و دغدغه فکری در فدراسیون فوتبال داریم که نمی‌توانیم بر روی چنین مسائل جزئی تمرکز کنیم.

ثبات نباشد، نمی‌‍توان برنامه‌ها را پیش برد
وی در پاسخ به پرسش دیگر که پس از یک هجمه سنگین علیه فدراسیون فوتبال و کفاشیان آرامش نسبی بر این فدراسیون حاکم شده، گفت: مطمئن باشید اگر ثبات نباشد، نمی‌توان کاری کرد و برنامه‌های فدراسیون فوتبال را پیش برد.

استعفای کفاشیان در مجمع بهمن‌ماه کذب است
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال همچنین به نکته مهمی اشاره کرد: صحبت‌هایی که در برخی از رسانه‌ها در مورد استعفای کفاشیان در مجمع بهمن‌ماه فدراسیون فوتبال مطرح می‌شود، کذب محض است. مطمئن باشید در آن مجمع کفاشیان استعفا نخواهد داد.

کسر امتیاز از باشگاه‌های بدهکار
وی در خصوص مهلتی که کمیته انضباطی به باشگاه‌های بدهکار داده، تاکید کرد: مطمئن باشید فدراسیون فوتبال با همه توان از تصمیم کمیته انضباطی دفاع می‌کند و اگر باشگاه‌ها تا قبل از شروع نیم فصل با بدهکاران خود بویژه آنهایی که حکم قطعی از کمیته انضباطی دارند، تسویه حساب قطعی نکرده و یا رضایت آنها را نگیرند، مطابق احکام کمیته انضباطی که حتی منجر به کسر امتیاز از آنها می‌شود، عمل می‌کنیم.

تبعیض قائل نمی‌شویم
آیت‌اللهی در پایان گفت: مطمئن باشید در این خصوص هیچگونه تبعیضی برای تیم‌ها قائل نمی‌شویم حتی اگر این تیم‌ها استقلال و پرسپولیس باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391