برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزمحمدی فعلا به فدراسیون فوتبال برنمی‌گردد!

شنبه، ۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۱۷ — رجا نیوز

شایعه خداحافظی آنی رئیس سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال روز جمعه به دلیل حساسیت فراوان به یکی از سوژه‌های داغ خبری تبدیل شد،اما با وجود انتشار این خبر رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال از انجام هرگونه اظهارنظری خودداری کرد تا مشخص شود بهروان تمایلی به توضیح در این خصوص ندارد، اما سکوت بهروان مانع از تداوم خبرسازی در این خصوص نشد تا جایی که برخی افراد با انتشار گزارش‌های تکمیلی اعلام کردند عزیزمحمدی به زودی به فدراسیون فوتبال بازخواهد گشت.

عزیز محمدی و علی کفاشیان

انتشار گزارش بازگشت احتمالی عزیزمحمدی به فدراسیون فوتبال در رسانه‌های خبری ماجرای کناره گیری بهروان را به یک احتمال جدی نزدیک کرد تا خبرنگاران به سراغ وی بروند تا در این باره با وی گفت و گو کنند.عزیزمحدی که تمایلی به اظهارنظر در این خصوص نداشت پاسخ خبرنگاران را نداد اما در گفت وگو با نزدیکانش از عدم تمایلش برای بازگشت به فدراسیون فوتبال خبر داد.

عزیزمحمدی در یک نشست خصوصی وقتی با اصرار نزدیکانش برای اعلام نظرش در این باره مواجه شد، خطاب به آنها گفت:«دوست ندارم آرامشم را از دست بدهم، تازه هم اکنون متوجه شدم آرامش چقدر اهمیت دارد مطئنم اگر به فدراسیون فوتبال برگردم دوباره دردسرهایی زیادی برای من به وجود خواهد آمد که این اتفاقات آرامش را از زندگی من خواهد گرفت.»

اظهارنظر صریح عزیزمحمدی در این باره عدم بازگشتش به فدراسیون فوتبال، حاضرین در این نشست را شوکه می‌کند به همین دلیل یکی از دوستان وی تلاش می‌کند وی را متقاعد کند که دوباره به مدیریت اول فوتبال برگردد، اما وی در برابر این اصرارها می گوید:«من در اتحادیه فوتبال کارهایی زیادی دارم، مهم اینست که به فوتبال خدمت کنیم حال کجای این فوتبال مهم نیست،مهم اینست که برای اعتلای نام ایران قدم برداریم وقتی من در اتحادیه مسوولیت قبول کردم با خودم عهد کردم که تا زمانی که این مجموعه را به انسجام مورد نظر نرساندم دست از تلاش برندارم به همین دلیل هنوز کارهایی زمین مانده زیادی در این مجموعه دارم به همین علت صلاح نیست از اتحادیه خارج شود.»

وقتی خبر مخالفت عزیزمحمدی برای بازگشت به فدراسیون فوتبال به اطلاع حامیان وی که در زمره مخالفان جدی کفاشیان نیز به شمار می‌روند رسید،آنها برای متقاعد ساختن رئیس پیشین سازمان لیگ دست به کار شدند اما عزیزمحمدی خیال بازگشت ندارد چون در برابر خواسته دوستان قدیمی‌اش گفت:«هنوز اتفاقات انتخابات دو سال پیش را از یاد نبردم!»

گفته می‌شود رئیس فعلی اتحادیه باشگاه های ایران از نوع برخورد مدیران وزارت ورزش و جوانان به هیچ وجه راضی نیست،او هنوز اتفاقات انتخابات فوتبال ایران را از یاد نبرده است،از طرفی برخی نزدیکان وی معتقدند عزیزمحمدی با وجود ارتباط دوستانه با کفاشیان همچنان از نوع برخورد وی پس از انتخابات و معرفی غلامرضا بهروان به عنوان سرپرست موقت سازمان لیگ از آقای رئیس دلخور است از این رو رغبتی برای بازگشت به فدراسیون فوتبال و قبول مسوولیت ندارد.

حال باید دید علی کفاشیان و همراهان وی برای بازگشت عزیزمحمدی به فدراسیون فوتبال برای دلجویی از وی پیشقدم خواهند شد یا این که با عبور از کنار نام وی به سراغ فرد دیگری می‌رود تا اگر ریاست سازمان لیگ دستخوش تغییر و تحولات قرار گرفت فرد جدیدی روی یکی از پر سر و صدا ترین صندلی های فوتبال ایران جلوس کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391