برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باقری: علاقه ای به مربیگری ندارم، به همه احترام می گذارم اما با بعضی‌ها در پرسپولیس کاری ندارم

شنبه، ۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۱ — خبرآنلاین

باقری درباره حضور خود در پرسپولیس می گوید: «فعلا که آقایان رویانیان و گل‌محمدی از من خواسته‌اند تا در کنار تیم باشم و من هم هر کمکی از دستم بر بیاید برای پرسپولیس که تیم خودم است انجام می‌دهم.»

کریم باقری

او می گوید قطعا مربی نخواهد شد. باقری در این باره توضیح می دهد: «من مربی نمی‌شوم چون نه کارت مربی‌گری دارم و نه علاقه‌ای به این کار دارم.» آیا باقری دنبال کارت مربیگری نمی رود؟ «فعلا که نه. مربی‌گری علاقه می‌خواهد که من ندارم. فعلا فقط در کنار تیم هستم.» اما سمت کریم در پرسپولیس چه خواهد بود؟ «برای من پست و عنوان اهمیت ندارد. مهم این است که اگر در کنار پرسپولیس هستم برای این تیم مثبت باشم و تا روزی که احساس کنم مثبت هستم در کنار این تیم می‌مانم.»

البته مخالفت هایی هم با حضور کریم شده است. او می گوید: «من در این‌باره چیزی نشنیدم و گفتم که به خواسته رویانیان و گل‌محمدی در کنار پرسپولیس هستم.» باقری اضافه می کند: «من با این بعضی‌ها کاری ندارم و هر کسی می‌تواند نظرش را بگوید و من به همه احترام می‌گذارم اما همیشه گفته‌ام اگر کوچک‌ترین کاری از دستم برآید برای پرسپولیس انجام می‌دهم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391