برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بختیاری زاده: فرهنگ فوتبال در ایران پایین است

سه‌شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۹ — گل

محسن بیات بازیکن نسبتا قدیمی صبا که در بین بازیکنان بیشترین قرارداد مالی را با باشگاه داشته است ، در مصاحبه ای تند علیه صمد مرفاوی موضع گرفت و تازه این بعد از آن بود که از حضور در جمع بازیکنان تیم به دلیل عدم حضور در ترکیب ثابت تمرد کرده بود تا مورد تتنبیه انضباطی قرار بگیرد.

سهراب  بختیاری‌زاده

سهراب بختیاری زاده کاپیتان صبا که یکی از منتقدان این رفتار است در این باره می گوید: البته خود من هم یک بازیکن هستم و شاید ورودم به این بحث به خاطر جایگاهی که دارم درست نباشد اما بعضی حرف‌ها را باید زد تا جوان تر‌ها متوجه باشند.

بختیاری زاده می گوید: ما چند وقت دیگر در مسابقات پلی آف لیگ قهرمانان بازی داریم آن وقت صحبت از این حاشیه هاست. یک بازیکن تیم ما به خاطر اینکه بین ۱۸ نفر است اما مثلا در ترکیب ثابت نیست قهر می کند. برادر من، مگر بازی ۱۱ نفره نیست؟ مگر مربی می تواند همه را به زمین بفرستد؟مگر فوتبال مختص بازیکنان داخل زمین است فقط؟پس این هایی که روی نیمکت می نشینند چطور؟با این تفکر چه طور نتیجه بگیریم؟چطور مربی تیم ما تمرکزش را بگذارد روی مسائل فنی؟وقتی یکهو آخر بازی چند آدم یک مربی دیگر را تشویق می کنند یا عدل همین بازیکن را که امروز در ترکیب نبوده آدم چه بگوید؟آن هم در شرایطی که ما عالی بازی می کردیم...
او ادامه میدهد: شخصیت یک تیم به نیمکت ذخیره اش هم هست. بیرون از ایران همه یاد گرفته اند از بازی بغل دستی شان لذت ببرند اما اینجا چی؟ متاسفانه فرهنگ فوتبال اینجا واقعا پایین است. من پارسال زمان آقای ویسی در چند بازی بین ۱۸ نفر هم نبودم در حالیکه کاپیتان بودم و بزرگ تیم.وقتی اسمم زا نمی خواند باید تیم را به هم می ریختم؟ نه. آدم باید حرفه ای فکر کند. هدف فوتبال موفقیت تیم است.این چیزی است شما در بارسلونا می بینید .
بختیاری زاده در پایان می گوید:درست است نسل تغییر کرده اما ارزش های فوتبال همان است که قبلا بوده. کاش همه به هم در جایی که هستند احترام بگذارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391