برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پس از ۱۵ سال، بالاک بار دیگر با پیراهن اف سی کمنیتز

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۰۸ — گل

میشائیل بالاک در مسابقات داخل سالن ۲۶ام ژانویه با پیراهن اف سی کمنیز به میدان خواهد رفت. بالاک فوتبال خود را در این باشگاه آغاز کرد و در تمام رده های سنی برای اف سی کمنیتز به میدان رفت.

بالاک در سال های ۱۹۹ تا ۱۹۹۷ در تیم بزرگسالان این باشگاه حاضر بود و در مجموع ۴۹ بازی انجام داد و ۱۰ گل نیز به ثمر رساند. ویلفرد گوئک مسئول برگزاری مسابقات با تایید این خبر گفت:" ما مکاتبات بسیاری برای جلب رضایت میشائیل انجام دادیم."

او در ادامه به بیلد می گوید:" از اینکه بالاک در این مسابقات شرکت خواهد کرد بسیار خوشحالیم این موجب می شود تا تماشاچیان بیشتری برای دیدن دوباره میشائیل با پیراهن اف سی کمینتز به سالن بیایند." کمنیتز پس از درسدن و لایپزیک سومین شهر بزرگ و مهم ایالت زاکسن است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391