برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بانوی تیم دار ایرانی: من دیوانه‌ام

شنبه، ۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۳۸ — جهان نیوز

بهترین امکانات را برائ تیم فراهم می کنم و در اختیار بازیکن‌ها قرار می دهم. از تیم هم انتظار دارم بە تمرینات خود ادامه دهد. استادیوم بسیار شیکی در آینده قرار است بسازم

تیم نساجی مازندران

به نقل از گل، مریم امیر کمالی مالک تازه نساجی مازندران است. اولین زنی کە در ایران قصد دارد باشگاهداری کند هر چند کە خودش ادعا می‌کند نام کوچکش مریم نیست. او کە ۹۸ درصد سهام باشگاه را در اختیار دارد در گفت و گو با پایگاه اینترنتی مازندلیگ از عدم انتقال ۲ درصد باقی مانده بە نام او با وجود پذیرفتن همه شروط مسئولان فوتبال مازندران خبر می دهد. این گفت و گو کە قبل از بازی های هفته پانزدهم لیگ یک انجام شده است را پیش رو دارید.


چه شد کە تصمیم گرفتید وارد فوتبال شوید؟.

- صراحتا اعلام می کنم من دکتر امیر کمالی از مادر لبنانی و از پدر ایرانی هستم. مادرم زن رزمنده لبنانی است. آمده ام بە تیم نساجی کمک کنم و تا آخرین لحظه صبر می کنم تا تیم را بردارم و کوتاه نمی آیم. البته درست است کە از طرف مادر لبنانی هستم ولی فارسی را روان و بدون مشکل صحبت می کنم.

چه برنامه هایی برائ نساجی دارید؟

- هدف من خدمت است و هدف دیگری ندارم. بهترین لباس و بهترین امکانات را برائ تیم فراهم می کنم و در اختیار بازیکن‌ها قرار می دهم. از تیم هم انتظار دارم بە تمرینات خود ادامه دهد. استادیوم بسیار شیکی در آینده قرار است بسازم. اهل شعار دادن نیستم و بە حرف هایم عمل می کنم. با قدرت عرض می کنم مثل کوه پشت تیم هستم.

۲ درصد سهام باقی مانده بە نام شما زده شد؟

- تیم را کامل می خواهم. ۹۸ درصد بە نام من هست و باید دو درصد باقی مانده را بە نام من بزنند. زن‌ها بسیار حساس هستند و بە پرستیژ خود و تیمشان بسیار اهمیت می دهند. چهارشنبه قرار بود آقای سعادتمند بیایند و ۲ درصد باقیمانده را بە من انتقال دهند. چهارشنبه از صبح تا عصر منتظر حضور ایشان ماندیم اما خبری نشد.

من صددرصد قانونمند هستم. طبق قانون وقتی صددرصد سهام را بگیرم پول را پرداخت می کنم. از من خواستند تعهدنامه ای را برائ انتقال ۲ درصد سهام امضا کنم. عدم خروج تیم از قائمشهر، عدم تغییر نام باشگاه و پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی را قبول کردم. من گفتم زمانی کە سند را بە نام من انتقال می دهید، تعهدنامه را بدون هیچ شرطی امضا می کنم اما بە دفترخانه نیامدند.

حرف و حدیث هایی هم در مورد شما بە وجود آمده است. بە طور مثال در مورد مدرک دکترای شما.

- آنها بە من می گویند تعادل روانی ندارید و مدرک دکترای شما واقعی نیست. صحت مدرک دکترای من تنها بە یک استعلام ساده از نظام پزشکی نیاز دارد. بله من دیوانه هستم. این همه عاقل تیم‌ها را اداره می کنند. بگذارید یکی مثل من دیوانه یک تیم را اداره کند ولی یک سوال دارم. اگر بە جای من فرد دیگری بود و مدرک دکترای خود را بدون حرف و حدیث بە شما می داد دیگر چه سببی برائ ندادن ۲ درصدسهم بە او داشتید؟

مشخص است کە مسئولان نمی خواهند باشگاه را بە من واگذار کنند . نمی دانم نام کوچک من را چگونه «مریم» گذاشته اند. از اینکه زن هستم ناراحت هستند؟ من بە قانون مدنی تمام کشورهای دنیا آشنایی دارم و از قانون سردرمی آورم. حتی این را بگویم فرق مطلبی کە با خودکار نوشته می گردد با مطلبی کە با خودنویس در دفتر اسناد رسمی نوشته می گردد را می دانم.

باید بین ما و مسئولان تعامل باشد. من مثل خواهر هوادارها و مسئولان هستم و درخواست می کنم مثل خواهر خود با من برخورد کنند. خواهش می کنم حقیقت را بگویید و ذهن مردم را مخدوش نکنید

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391