برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احمد‌زاده: برای این بازی فقط باید گفت بدون شرح!

سه‌شنبه، ۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۴ — فارس

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: در دیدار با گهر شاهد یکی از عجایب فوتبال بودیم.

محمد احمدزاده

محمد احمد‌زاده پس از تساوی یک بر یک مقابل گهر دورود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من چه باید بگویم، حرفی نمی‌شود زد. تیم حریف یک کرنر و یک گل به دست آورد. باید به حریف تبریک بگویم مایلی‌کهن به هدفش رسید.

به هر حال باز هم یک اتفاق دیگر در فوتبال افتاد و شاهد یکی از عجایب فوتبال بودیم. درست مانند بازی با پرسپولیس که در انزلی برگزار شد و توپ ما گل نشد و بعد گل خوردیم امروز هم همین اتفاق افتاد.

وی افزود: می‌توانستیم راحت و با اختلاف در این بازی پیروز شویم اما متأسفانه هم بالانشینی در جدول را از دست دادیم و هم روحیه و روان تماشاگران را به بازی گرفتیم. سه امتیاز مسلم را از دست دادیم بازیکنان ما تلاش کردند زمین هم اگر لغزنده بود اما کیفیت لازم را داشت برای دیدار با گهر فقط باید بنویسیم بدون شرح!

وی در مورد اینکه بازیکنان ملوان استرس داشتند، گفت: استرس طبیعی بود ما پیروزی می‌خواستیم. مانع بزرگی هم پیش‌ رویمان نبود اما خودزنی کردیم من حرفی ندارم که بزنم چه باید بگویم؟ حمایت همیشگی تماشاگران را هم داریم و از آنها ممنونم، این بازی تمام شد و کاری از دست برنمی‌آید باید برای بازی‌های بعد تلاش کنیم.

احمد‌زاده در مورد اینکه امروز شاهد یکی از اتفاقات فوتبال بودیم گفت: بازی پرسپولیس در انزلی و همین مسابقه را نگاه کنید، همه چیز دستگیرتان می‌شود با این اتفاقات هیچ پیش‌بینی نمی‌توانم در مورد آینده ملوان بکنم هیچ لحظه‌ای از فوتبال قابل پیش‌بینی نیست.

وی در مورد فرهنگ‌سازی تماشاگران و رفتار خوب مردم انزلی در بازی امروز گفت: انزلی همیشه شرایطش خوب بوده و سال‌هاست که وضعیتمان خوب است، اگر ایرادی داشتیم کمیته انضباطی قطعا این مسئله را بررسی می‌کرد اما باشگاه و کمیته انضباطی و همه فوتبالی‌ها از مردم انزلی راضی هستند و من فقط از این جهت ناراحت هستم. با صحنه‌هایی که امروز خلق کردیم سلامتی تماشاگران را به خطر انداختیم چنین صحنه‌هایی سلامت آدم‌ها را به خطر می‌اندازد امیدوارم دیگر چنین اتفاق‌هایی نیافتد.

سرمربی ملوان افزود: در عرض سه هفته دو بدبیاری بزرگ داشتیم، امیدوارم دیگر خوش‌شانسی داشته باشیم، من می‌خواهم از روی صندلی بلند شوم چون نمی‌دانم چه باید بگویم دوست داشتم شما به جای من می‌نشستید و صحبت می‌کردید. نمی‌دانم چه حرفی برای گفتن دارم. ولی دوست داشتم شما جای من می‌نشستید و حرف می‌زنید من به احترام تک تک شما به این نشست آمدم و البته وظیفه‌ام هم بود. فقط می‌توانم بگویم امیدوارم در آینده جبران کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391