برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: تا زمانی که مجمع به تاج رأی نداده نایب‌رئیس نیست

جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۵ — فارس

رئیس سابق سازمان لیگ گفت: تا زمانی که مجمع فدراسیون به مهدی تاج رأی ندهد او نایب‌رئیس نیست.

غلامرضا  بهروان

غلامرضا بهروان در مورد اینکه چرا از حضور تلفنی در برنامه ورزش و مردم پشیمان شد، گفت: من پشیمان نشدم فقط می‌خواستم مجری محترم برنامه ورزش و مردم از قول من مطلبی را نقل کند که این اتفاق نیفتاد و درست هم نبود که من تلفنی بخواهم صحبت کنم اما از شما می‌پرسم واقعاً‌ علی کفاشیان نامه انصراف من را ندیده است؟! اگر اینگونه است چگونه بر روی این نامه دستور داده است. من در نامه‌ام ذکر کرده بودم به خاطر صیانت از فوتبال ملی انصراف می‌دهم و معنای انصراف با استعفاء از نظر حقوقی خیلی تفاوت دارد ضمن اینکه در نامه ننوشته بودم که به خاطر صیانت از آراء انصراف می‌دهم.

وی ادامه داد: صیانت به معنای حفظ کردن است اما من که با رأی مجمع انتخاب شدم کنار رفتم زیرا فوتبال ملی را بالاتر از افراد می‌دانم و بخاطر صیانت از فوتبال ملی این کار را کردم. فوتبال متعلق به مردم است پس بهتر است همیشه راست بگوییم هر چند به ضرر ما باشد.

رئیس سابق سازمان لیگ تصریح کرد: من را کاندیدای نایب‌رئیس دوم کردند و خود کفاشیان من را به هیئت‌رئیسه پیشنهاد داد و پس از آنکه آنها مصوب کردند با رأی مجمع انتخاب شدم پس باید مجمع در مورد من تصمیم بگیرد ولی من همانطور که گفتم به خاطر فوتبال ملی انصراف دادم.

بهروان در مورد اینکه مهدی تاج او را مسئول لیگ دو و سه دانسته است گفت: بهتر است در این مورد اساسنامه را بخوانید، مسئولیت برگزاری مسابقات با نایب‌رئیس است و مهدی تاج هم تا زمانیکه به مجمع فدراسیون معرفی نشود و رأی نیاورد نایب‌رئیس نیست. در ابلاغ تاج نوشته شده او سرپرست سازمان لیگ است که احتمالاً منظورشان همان مسابقات لیگ برتر است.

وی در مورد زمان برگزاری انتخابات هیئت‌فوتبال استان مازندران گفت: قرار بود این انتخابات دوم بهمن برگزار شود که امیدوارم به موقع این اتفاق بیفتد زیرا به کفاشیان نامه‌ای از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان داده شده و گفته‌اند که استعلام کاندیداها هنوز نیامده است در حالی‌که من از مسئولان مربوطه این مسئله را جویا شدم و متوجه شدم که این استعلام آمده است شب گذشته هم به کفاشیان گفتم که بهتر است انتخابات به موقع برگزار شود و او هم موافقتش را اعلام کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391