برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: استعفا نداده‌ام

شنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۷ — عصر

رییس سازمان لیگ فوتبال با تاکید بر این که استعفا نداده و نخواهد داد، گفت: سکوت کرده‌ام، اما حرف‌های زیادی برای گفتن دارم که می‌تواند بعضی‌ها را رسوا کند.

غلامرضا  بهروان

غلامرضا بهروان با رد خبر استعفا از ریاست سازمان لیگ، اظهار کرد: من استعفا نداده‌ام و این کار را هم نخواهم کرد. تنها یک نامه‌ای نوشته‌ام که می‌خواهم به آقای کفاشیان بدهم.

رییس سازمان لیگ در واکنش به این که چرا در فضای انتقادی این روزها که برخی جریان‌ها علیه‌تان جوسازی می‌کنند، سکوت کرده‌اید؟ اظهار کرد: اگر سکوت کرده‌ام دلیلش این نیست که حرفی برای گفتن ندارم، بلکه حرف‌های زیادی دارم که بخواهم بزنم، اما ترجیح دادم در این مقطع سکوت کنم. حرف‌های زیادی دارم که بعضی‌ها را رسوا می‌کند.

بهروان تاکید کرد: من دلم برای فوتبال می‌سوزد و به دنبال منافع شخصی‌ نیستم. از زمانی که به سازمان لیگ آمده‌ام سعی کرده‌ام سالم کار کنم. عضو هیچ باندی نیستم و نه حاضرم به خاطر مسئولیتی که دارم به اشخاص یا جریانی امتیازی بدهم. متاسفانه در مقابل این رفتار من جوسازی‌هایی را به راه انداختند. در حالی که من همواره موفقیت و منافع فوتبال مملکت را در نظر داشته‌ام و نخواسته‌ام به هر قیمتی مسئولیتی داشته باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391