برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بی پا و تن؛ستاره تویی

شنبه، ۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۳۷ — گل

آنچه می خوانید نوشته ایست حسی به قلم محمد سررشته داری مدیر روابط عمومی استقلال که البته قبل از آن این روزنامه نگار ورزشی بوده است.

سررشته داری این شرح روی عکسش با یک هوادار معلول روی صفحه شخصی اش منتشر کرده است. بخوانید:
* می آیند و فوتبال میبینند و در تمام نود دقیقه به این فکر میکنند که ای کاش میتوانستند فقط کف پاهای شان را روی زمین یا چمن احساس کنند.می آیند و دویدن های تیز پای فوتبالیستها را می بینند و فقط خودشان را جایگزین آنها تصور میکنند!
می آیند در آرزوی اینکه حتی شکست بخورند اما اجازه رقابت داشته باشند می آیند و در آرزوی ضربه خوردن و از درد به خود پیچیدن و فریاد زدن!در آرزوی گرفتن یک پیراهن از بازیکن محبوب خودشان و با خود می اندیشند که اگر خدا به آنها عنایتی داشت به جای برخی فوتبالیستهای تن پرور از صبح تا شب می دویدند و به اروپا می رسیدند.


* برخی مواقع دیده ام که اشک می ریزند اما باز هم دیده ام که چه التماسی می کنند که مرتبه بعد و بازی بعد هم باشند .دیده ام در می آیند درحالیکه سعی میکنم اشکهایم را پنهان کنم می خواهند حتی با من هم عکس بگیرند!با من سراپا تقصیر که می دانم لایق این پاهای سالم هم نیستم.

* باور کنید که ستاره اینها هستند که روحیه ای پولادین دارند نه برخی بازیکنان که حتی برای جنس لباسشان هم غر و لند می کنند و وقتی با تصمیم مربی روی نیمکت می نشینند بطری آب را با عصبانیت شوت می کنند!و چشمهایشان بیرون می زند!اینها هم روی نیمکت نشسته اند و آنها هم ایضا اما این کجا و آن کجا!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391