برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رونمایی از خندان ترین بوناچیچ قرن

شنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۱۵ — گل

لوکا بوناچیچ بعد از چند سال دوباره این فرصت را پیدا می‌کند که برابر دوستان (دوستان که چه عرض کنیم !)قدیمی خبرنگار خود در کرمان بنشیند. خبرنگاران کرمانی که از قدیم خاطرات بسیار اندکی از خنده های بوناچیچ داشتند حالا از همان ابتدا با قیافه شاد لوکا مواجه می شوند!

لوکا بوناچیچ

بوناچیچ که دیگر نمی خواهد عصبانیت شناسه او باشد در کنفرانس پیش از بازی با تراکتورسازی از شناخت خود نسبت به این تیم می گوید و از بازیکنانی می گوید که سال‌ها زیر نظر او کار کرده اند و حالا در تراکتورسازی توپ می زنند.
او می گوید برای مهار بازیکنان تراکتور برنامه ریزی کرده است و تاکتیک خاصی را هم برای این بازی در نظر دارد و اگر لازم شود در جریان بازی قطعا تبریزی‌ها را غافل گیر خواهد کرد چراکه مس به سه امتیاز این بازی نیاز دارد. بوناچیچ اصرار دارد که او را با فوتبال ایران غریبه ندانند و می گوبد: درست است که ۷ روز بیشتر نیست که به کرمان آمده ام ولی سال‌ها حضور در فوتبال ایران من را مجاب می کرد که در خارج از ایران هم وضعیت لیگ و تیم های ایرانی را دنبال کنم از این رو بی شناخت نیستم و با کمک محمدی که او هم کاملا به شرایط تیم آگاه است روند خوب تیم در هفته های اخیر را ادامه می دهیم.

بوناچیچ مشکل بزرگ مس در بازی با تراکتورسازی را غیبت احتمالی فرزاد حسین خانی به دلیل مصدومیت می داند ولی مشکل بزرگتر تیم را ضعف گلزنی مس عنوان می‌کند و می گوید: هرچند مدت کم بود و خیلی نتوانسته ایم روی این مسئله کار کنیم ولی شما چهار سال پیش را بیاد بیاورید که در ابتدای کار من و مس در گلزنی مشکل داشتیم ولی در ادامه کار با رفع آن به تیم‌ها چهارتا گل می زدیم. حالا هم با گذشت زمان و رفع ایرادات بازهم با مس تیم‌ها را چهارتایی می کنیم.
بوناچیچ که خیلی دوست داشت جو کنفرانس کاملا پر انرژی باشد از همه کرمانی‌ها برای همدلی دعوت کرد و گفت: در بازی با تراکتورسازی مهم است که همه نقش خود را برای موفقیت تیم خوب ایفا کنند. از من مربی گرفته تا تماشاگران باید مثل کوه برابر تراکتورسازی قوی باشیم تا امتیاز این بازی را کسب کنیم. من مطمئنم فردا برای این موفقیت تنها نخواهیم بود.
مربی مس که می داند یکی از دلایل محبوبتش در کرمان به خاطر کشف استعدادهای کرمانی است می گوید: مطمئن باشید برای پیدا کردن بازیکنان جوان کرمانی برنامه دارم. از همین حالا لیگ های پایه را تحت نظر گرفتم و بهتر است بازیکنان جوان تا می توانند خوب باشند چراکه همه خوب‌ها کارت دعوت دارند.
لوکا در مقایسه دو تیم مس این فصل و مس سه فصل قبل هم می گوید: هنوز زود است که از نظر فنی آن‌ها را مقایسه کنم ولی تیم امسال مس هرچند نام های بزرگ به نسبت آن سال کمتر دارد ولی تیمی بسیار منضبط تر و با انگیزه تر دارد. بازیکنان این فصل مس بسیار حرف گوش کن هستند و این برای موفقیت یک تیم بسیار مهم است.
او تاکید می‌کند که در کادر فنی تیم هم قراری بر تغییرات نیست و مس با همین نیمکت کار خود را ادامه خواهد داد.
بوناچیچ در پایان کنفرانس هم با شوخی و خنده از خبرنگاران خداحافظی می‌کند و با هواداران مس هم که در لابی از او امضا و عکس می خواهند کاملا گرم می گیرد تا مشخص شود او اصلا نمی خواهد ورژن جدید قاسمپور در کرمان باشد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391