برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایى: نماینده همه ایرانى‌ها هستم

دوشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۸ — تابناک

على دایى سرمربى تیم فوتبال راه آهن معتقد است مسى شانس بیشترى براى انتخاب بهترین بازیکن نسبت به گواردیولا به عنوان بهترین مربى دارد.

علی دایی

وى بامداد امروز، تهران را به مقصد سوییس ترک کرد تا در مراسم انتخاب بهترین هاى سال فوتبال جهان شرکت کند. دایى به عنوان عضو کمیته فنى فیفا مهمان ویژه این مراسم است و طبق روال هر سال به زوریخ محل برگزارى مراسم رفت. مراسم انتخاب بهترین هاى سال فوتبال جهان دوشنبه شب مثل سه سال اخیر به صورت مشترک توسط فیفا و مجله فرانس فوتبال برگزار مى شود و در آن بهترین بازیکن و مربى سال ۲۰۱۲ جهان انتخاب خواهند شد.

البته در این مراسم انتخاب هاى دیگرى نیز وجود دارد اما مهمترین بخش آن انتخاب بهترین بازیکن و مربى سال است که به نظر مى رسد شانس مسى و رونالدو در میان بازیکنان و مورینیو، گواردیولا و دل بوسکه در میان مربیان بیشتر از بقیه باشد.على دایى که مثل سایر اعضاى فیفا در گزینش اولیه افراد شرکت مى کند، لیونل مسى و گواردیولا را به عنوان انتخاب هاى اول خود در نظر گرفته و به آنها راى داده است. او معتقد است شانس مسى براى اول شدن بسیار بیشتر از بقیه بازیکنان است اما درباره گواردیولا تردید دارد.دایى در آخرین تمرین راه آهن پیش از سفرش به سوییس که دیروز برگزار شد، گفت:

امشب مراسم برگزار مى شود و من به نمایندگى از همه ایرانى‌ها در این مراسم شرکت مى کنم. روز سه شنبه هم به سمت ایران پرواز دارم تا به تمرین روز چهارشنبه راه آهن برسم.وى درباره انتخاب هاى امسال خاطرنشان کرد: همانطور که قبلا هم گفته بودم فکر مى کنم شانس مسى در میان بازیکنان بیشتر از همه باشد اما گواردیولا به اندازه مسى شانس ندارد. باید تا برگزارى مراسم صبر کنیم و ببینیم چه افرادى انتخاب مى شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391