برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوم بهمن جلسه شکایت دایی از پرسپولیس

یکشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۱ — فارس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از احضاریه‌های جدید به این کمیته خبر داد.

علی دایی

جلسه رسیدگی به شکایت جواد شیرزاد از باشگاه استقلال تهران با حضور نمایندگان دو طرف روز یکشنبه ۱۷ دی ماه ۹۱ در کمیته انضباطی برگزارخواهد شد. عدم حضور دو طرف مانع از رسیدگی نخواهد بود.

همچنین جلسه دیگری روز سه شنبه ۲۶ دی ماه به منظور رسیدگی به شکایت حمید عبداللهی از حسین هدایتی دولابی، مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه استیل آذین در محل کمیته انضباطی برگزار می‌شود.

جلسه رسیدگی به شکایت علی دایی از باشگاه پرسپولیس روز سه شنبه سوم بهمن ماه ۹۱ با حضور نمایندگان دو طرف در کمیته انضباطی برگزار می‌شود. عدم حضور طرفین مانع از رسیدگی نیست.

همچنین حکم پرونده مطالبه وجه عباس کاظمیان از باشگاه فجر شهید سپاسی، به این ترتیب اعلام شد که پس از رسیدگی به پرونده و بررسی مدارک و محتویات، با توجه به صدور برگه تسویه حساب از سوی باشگاه، به استناد بند یک ماده ۱۸ آیین نامه کمیته انضباطی رسیدگی را متوقف و پرونده را مختومه اعلام می‌کند.

این رای در مهلت یک هفته قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391