برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش زنده: داماش گیلان ۱-۱ آلومنیوم هرمزگان

دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۲ — گل

پرتاب اوت محمد آبشک پشت محوطه جریمه به نیکبخت رسید و او بلافاصله کبه را داخل شش قدم صاحب توپ کرد و او با یک قیچى برگردان زیبا بازى را به تساوى کشاند.

تیم داماش گیلان و تیم آلومینیوم هرمزگان

دوشنبه یازدهم دى ماه نود و یک. هفته نوزدهم لیگ برتر-
جام خلیج پارس - ورزشگاه دکتر عضدى رشت.
داماش ۱( کبه دقیقه ١٣) -۱( مهدى محمدزاده دقیقه ٧) آلومنیوم
نتیجه بازى رفت:
تماشاگر: دو هزار نفر - هوا: ابرى.
داور: محمدرضا اکبریان - کمک داوران: بابک داورى ، یعقوب حجتى.
کارت زرد:
داماش:
میلاد فراهانى،آرسیون ملوداسیلوا،على رضا نظیف کار،محمد مختارى،ابوذر رحیمى،حسین ابراهیمى،محمد آبشک،مصطفى حاجتى،على رضا جهانبخش،على رضا واحدى نیکبخت،بوبکر کبه.
سرمربى: حمید درخشان.
آلومنیوم:
مجتبى روشنگر،محسن حمیدى،ابراهیم ابرقویى،بهنام داداشوند،وحید عسگرى،امجد شکوه مقام،محمدرضا ناصحى،مهدى محمدزاده،رسول پیرزاده،هادى دهقانى،میلاد میداودى.
سرمربى: اکبر میثاقیان.
شرح بازى:


شرح گلها:
داماش ٠-١ آلومنیوم: پاس ناصحى به مهدى محمدزاده در حالى مدافعان داماش به گمان آفساید تنها نظاره گر بودند در داخل محوطه جریمه با فراهانى تک به تک شد و به راحتى محمدزاده گل برترى آلومنیوم را به ثمر رساند.
داماش ١-١ آلومنیوم: پرتاب اوت محمد آبشک پشت محوطه جریمه به نیکبخت رسید و او بلافاصله کبه را داخل شش قدم صاحب توپ کرد و او با یک قیچى برگردان زیبا بازى را به تساوى کشاند.
بهترین بازیکن:

اتفاقات ویژه:
١) در ابتداى بازى اکبر میثاقیان از سوى هواداران داماش به شدت و در طول مدت چند دقیقه مورد تشویق قرار گرفت.اکبر اوتى همکه در سرماى دو درجه رشت با پیراهن آستین کوتاه به زمین آمده بود حسابى از این اتفاق به وجد آمده بود.
٢): هواداران داماش پرده بزرگى خطاب به حسن زاده آورده بودند که نوشته شده بود: آقاى حسن زاده ما مثل سوگولى هاى پایتخت به شما باج نمى دهیم که البته بلافاصله از سوى نیروى انتظامى جمع شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391