برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش زنده: داماش گیلان ۱-۲ آلومنیوم هرمزگان

دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۷ — گل

تعلل مدافعان داماش در یارگیرى و نفوذ رسول پیرزاده در عمق موجب سد تا او بتواند دو مدافع پیش روى خود را جا بگذارد و در موقعیت تک به تک دروازه داماش را باز نماید.

تیم آلومینیوم هرمزگان

دوشنبه یازدهم دى ماه نود و یک. هفته نوزدهم لیگ برتر-
جام خلیج پارس - ورزشگاه دکتر عضدى رشت.
داماش ۱( کبه دقیقه ١٣) -۱( مهدى محمدزاده دقیقه ٧) آلومنیوم
نتیجه بازى رفت: ۰-۰
تماشاگر: سه هزار نفر - هوا: ابرى.
داور: محمدرضا اکبریان - کمک داوران: بابک داورى ، یعقوب حجتى.
کارت زرد:مصطفى حاجتى دقیقه ٣١ ( داماش )
داماش:
میلاد فراهانى،آرسیون ملوداسیلوا،على رضا نظیف کار،محمد مختارى،ابوذر رحیمى،حسین ابراهیمى،محمد آبشک،مصطفى حاجتى،على رضا جهانبخش،على رضا واحدى نیکبخت،بوبکر کبه.
سرمربى: حمید درخشان.
آلومنیوم:
مجتبى روشنگر،محسن حمیدى،ابراهیم ابرقویى،بهنام داداشوند،وحید عسگرى،امجد شکوه مقام،محمدرضا ناصحى،مهدى محمدزاده،رسول پیرزاده،هادى دهقانى،میلاد میداودى.
سرمربى: اکبر میثاقیان.
شرح بازى:
دومین نبرد شمال و جنوب کشور در کمتر از بیست و چهار ساعت در حالى در لیگ اتفاق افتاد که که على رقم باز بودن درهاى ورزشگاه عضدى ( همانگونه که عابدینى وعده داده بود!) به دلیل برودت هواى رشت و بارانى که در چند روزه اخیر مى بارید و همه تصور لغو بازى را داشتند از استقبال زیادى توسط هواداران داماش برخوردار نبود. رشتى‌ها و بندرى‌ها با توجه به اتفاقاتى که در بازى هاى دیروز روى داد مى دانستند که اگر سه امتیاز را کسب کنند مى توانند چند پله در جدول بالا بروند و به همین دلیل بازى در عین سرماى هوا بسیار گرم و پر حرارت آغاز شد و در همان پانزده دقیقه ابتدایى دو گل از خط دروازه‌ها عبور کرد. پس از اینکه داماشى‌ها گل تساوى را به ثمر رساندند مالک توپ و میدان شدند و چندین موقعیت خوب را توسط کبه و نیکبخت کسب کردند که البته در نواختن ضربات آخر ناکام ماندند. نیکبخت که پس از سه سال به لیگ برتر بازگشته بود در این میان از انگیزه بالایى برخوردار بود که البته شرایط بدنى اش در حد مطلوب نبود.به هروى مسابقه اى که بسیار پر تحرک آغاز شده بود هر چه به پایان نیمه نزدیک مى شد بى روح و کم حادثه گردید تا در نهایت دو تیم با نتیجه تشاوى به رختکن بروند.

نیمه دوم:

شرح گلها:
داماش ٠-١ آلومنیوم: پاس ناصحى به مهدى محمدزاده در حالى که مدافعان داماش به گمان آفساید تنها نظاره گر بودند در داخل محوطه جریمه با فراهانى تک به تک شد و به راحتى محمدزاده گل برترى آلومنیوم را به ثمر رساند.
داماش ١-١ آلومنیوم: پرتاب اوت محمد آبشک پشت محوطه جریمه به نیکبخت رسید و او بلافاصله کبه را داخل شش قدم صاحب توپ کرد و او با یک قیچى برگردان زیبا بازى را به تساوى کشاند.
داماش١-٢ آلومنیوم: تعلل مدافعان داماش در یارگیرى و نفوذ رسول پیرزاده در عمق موجب سد تا او بتواند دو مدافع پیش روى خود را جا بگذارد و در موقعیت تک به تک دروازه داماش را باز نماید.

بهترین بازیکن:

اتفاقات ویژه:
١) در ابتداى بازى اکبر میثاقیان از سوى هواداران داماش به شدت و در طول مدت چند دقیقه مورد تشویق قرار گرفت.اکبر اوتى هم که در سرماى دو درجه رشت با پیراهن آستین کوتاه به زمین آمده بود حسابى از این اتفاق به وجد آمده بود.
٢): هواداران داماش پرده بزرگى خطاب به حسن زاده آورده بودند که نوشته شده بود: آقاى حسن زاده ما مثل سوگولى هاى پایتخت به شما باج نمى دهیم که البته بلافاصله از سوى نیروى انتظامى جمع شد.رشتى‌ها شعار جالبى هم در طول بازى سر مى دادند و مى گفتند: حسن زاده،مافیا فحش نمى دن رشتى ها! همچنین پرده اى دیگر در اعتراض به حین زاده خود نمایى مى کرد که در آن رشتى‌ها از هم استانى بودن با حسن زاده اعلام برآت کرده بودند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391