برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جهانشاهی: درب‌های ورزشگاه فولادشهر از ساعت ۱۲ یکشنبه باز می‌شود

شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۰ — مهر

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: درب‌های ورزشگاه فولادشهر اصفهان برای دیدار دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن در شهرآورد اصفهان از ساعت ۱۲ روز یکشنبه باز می‌شود.

علیرضا جهانشاهی در مورد باز شدن درب های ورزشگاه فولادشهر برای شهرآورد اصفهان اظهار داشت: درب‌های ورزشگاه فولادشهر اصفهان برای دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌‌های کشور از ساعت ۱۲ روز یکشنبه و سه ساعت زودتر از آغاز مسابقه باز می‌شود.

وی ادامه داد: قرار است همزمان با باز شدن درب‌های ورزشگاه فولادشهر اصفهان، فروش بلیت این مسابقه به هواداران تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان در ورزشگاه فولادشهر انجام شود.

دبیر هیئت فوتبال اصفهان در مورد قیمت فروش بلیط در این دیدار تصریح کرد: بلیت این دیدار با قیمت سه هزار تومان در گیشه‌های فروش بلیت ورزشگاه فولادشهر عرضه خواهد شد.

تقسیم جایگاه هواداران دو تیم به صورت مساوی

وی بیان داشت: مسئولان شورای تامین شهرستان لنجان در جلسه خود تقسیم جایگاه هواداران ورزشگاه فولادشهر به صورت مساوی بین هواداران سپاهان و ذوب‌آهن را تصویب کردند.

جهانشاهی با اشاره به ظرفیت ورزشگاه فولادشهر اصفهان برای این مسابقه افزود: قرار است نزدیک به ۱۰ هزار صندلی ورزشگاه فولادشهر اصفهان در بازی فردای دو تیم به صورت مساوی بین سپاهان و ذوب‌آهن تقسیم شود.

وی با بیان اینکه سپاهان در این مسابقه میزبان دیدار خواهد بود، ادامه داد: این تصمیم در نیم فصل نخست نیز رعایت شد و در دیدار تیم های ذوب‌آهن و سپاهان، نیمی از سکوهای ورزشگاه فولادشهر در اختیار هواداران سپاهان و نیمه دیگر آن در اختیار ذوب‌آهن قرار گرفت.

شهرآورد اصفهان در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ روز یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391