برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استپانیان: داربی اصفهان غیرقابل پیش‌بینی است

شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۲ — ایسنا

بازیکن سال های دور سپاهان گفت: سبک بازی سپاهان به گونه ای است که آدم احساس می‌کند این تیم فوروارد ندارد؛

لئون استپانیان

بازیکنان باید در پاس‌ها و حرکات رو به جلو دقت کافی را داشته باشند تا این تیم در آینده به مشکل بر نخورد.

لئون استپانیان در آستانه داربی نصف جهان اظهار کرد: مطمئنا بازی قشنگ و با کیفیتی از آب در خواهد آمد چرا که نبرد دو تیم خوب ایران است که از آمادگی خوبی هم برخوردار هستند.

بازیکن سال‌های دور سپاهان ادامه داد: من در این داربی‌ها زیاد بازی کردم و به دلیل حساسیتی که هواداران بر روی این بازی‌ها دارند این دیدارها کمی حساس جلوه می‌کند، ولی به نظر من این بازی‌ها نیز همانند بقیه دیدارهاست و حساسیت خاصی ندارد.

وی با بیان اینکه من بازی‌های این دو تیم را همیشه پیگیری می‌کنم، افزود: هر دو تیم شایستگی‌های فراوانی دارند، ولی تیمی برنده خواهد بود که بتواند از موقعیت‌های به دست آمده نهایت استفاده را ببرد.

بازیکن سال‌های دور سپاهان با بیان اینکه هم سپاهان و هم ذوب آهن را دوست دارم، یادآور شد: من به اصفهان تعلق خاطر دارم و سخت است که بخواهم بازی دو تیم محبوبم را پیش بینی کنم و بگویم کدام تیم برنده خواهد بود.

استپانیان در خصوص مشکل گلزنی سپاهان عنوان کرد: من بازی‌های سپاهان را دیده‌ام و سبک بازی این تیم به گونه‌ای است که آدم احساس می‌کند سپاهان فوروارد ندارد. بازیکنان باید در پاس‌ها و حرکات رو به جلو دقت کافی را داشته باشند تا این تیم در آینده به مشکل بر نخورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391