برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: باخت به پرسپولیس مثل یک سیلی محکم بود

جمعه، ۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: شکست برابر پرسپولیس مثل یک سیلی محکم بود که به صورت تمام اهالی باشگاه نواخته شد.

صادق درودگر

صادق درودگر در مورد علت جریمه ۵ درصدی بازیکنان و کادر فنی ملوان، گفت: آنها به دلیل شکست سنگین و روند بازی ما در بازی با پرسپولیس جریمه شدند. بازیکنان می‌خواستند به طور انفرادی نتیجه را تغییر بدهند و برنامه‌های تاکتیکی سرمربی را در زمین اجرا نمی‌کردند. این شکست درس عبرت خوبی برای تمامی ما در باشگاه ملوان شد و مثل یک سیلی محکم به صورت ما بود از من مدیرعامل گرفته تا بازیکنان و مربیان.

وی ادامه داد: باید بدانیم که فوتبال ورزشی جدی و گروهی است و اگر تمرکز لازم را نداشته باشیم ناکام می‌شویم. این باخت به افکار عمومی در انزلی هم خسارت معنوی زد و هواداران تیم از ما می‌خواستند بیش از ۵ درصد بازیکنان را جریمه کنیم. با این حال اگر بازیکنان ما روند خوب خود را در لیگ ادامه بدهند و با بازی‌های خوب مثل گذشته نتایج خوبی بگیرند این جریمه بخشیده می‌شود و حتی برای بازیکنان پاداش هم در نظر می‌گیریم.

درودگر در مورد وضعیت مالکیت هدایتی بر باشگاه ملوان که قرار بود بعد از بازی با پرسپولیس مشخص شود، گفت: خبری از این موضوع ندارم و فقط هدایتی از من خواست به بازیکنان بگویم که جدی‌تر از گذشته کار کنند. ما قرار بود به همراه بازیکنان بعد از بازی به هیئت حسین هدایتی برویم اما بازیکنان گفتند رویمان نمی‌شود در چشم او نگاه کنیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد فحاشی به مازیار زارع در بازی با پرسپولیس گفت: من معتقدم آنها هواداران پرسپولیس نبودند و بلکه عده اندکی بودند که تحریک شده بودند و افرادی که خارج از فوتبال آمده‌‌اند گاهی اوقات می‌خواهند مسایل ناپسندی را وارد این ورزش کنند. در بازی با پرسپولیس در تهران کلکسیونی از ناسزاها را شنیدیم و منتظریم ببینیم که کمیته محترم انضباطی چه تصمیمی در این زمینه می‌گیرد. زیرا در دیدار دو تیم در لیگ که در انزلی برگزار شد و ۳۰ ثانیه به محمد نوری بازیکن پرسپولیس ناسزا از سوی عده قلیلی گفته شد ملوان ۳ میلیون تومان جریمه شد در حالیکه من در همان بازی شخصا از نوری عذرخواهی کردم و منتظریم ببینیم رئیس محترم کمیته انضباطی برای پرسپولیس چه جریمه‌ای در نظر می‌گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391