برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌زاده: اگر در مورد فوتبال سؤالی دارید پاسخ می‌دهم

دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۰ — فارس

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با انتقاد از سؤالات غیر فنی گفت: اگر در مورد فوتبال سؤالی دارید جواب می‌دهم.

منصور ابراهیم زاده

منصور ابراهیم‌زاده در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار مقابل نفت تهران، گفت: بازی اتفاق خاصی نداشت و دو تیم عملکرد خوبی ارائه نکردند. دوندگی ما بسیار کم بود و بازیکنان آن چیزی که می‌خواستیم ارائه نکردند. در نیمه اول امین منوچهری و زهیلی می‌‌توانستند گل‌زنی کنند اما در نهایت بازی به این شکل پیش رفت که بدون گل به پایان برسد.در این مسابقه احساس کردم باید به برخی نفرات استراحت بدهم تا با ریکاوری و شرایط بهتر در دیدار هفته بعد در بندرعباس حاضر شوم.

سرمربی نفت تهران در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران در مورد اینکه بازی خواب‌آور بود و بوناچیچ اعلام کرده خوابش برده است اظهار داشت: من به دلیل استرسی که داشتم خوابم نبرد شاید آقای بوناچیچ به دلیل مسافرت طولانی که داشته خسته بوده است. در کل بازی شرایط خوبی نداشت و امروز عملکرد خوبی ارائه نکردیم.

وی در مورد اینکه بازیکنانش در نیمه دوم نتوانستند توپ را به محوطه جریمه مس کرمان برسانند گفت: در کل نیمه دوم به غیر از دو سه صحنه توپمان وارد زمین مس کرمان نشد البته حریف نیز در پشت محوطه ما توپ را در اختیار داشت. در کل بازیکنان ما رو به عقب پاسکاری می‌کردند که باید در تمرینات این مشکل را برطرف کنیم.

ابراهیم‌زاده در مورد اینکه یعقوب کریمی هنگام تعویض با او دست نداده است خاطرنشان کرد: به دنبال چه موضوعی هستید که چنین سؤالی را بیان می‌کنید. اگر چیزی فکر می‌کنید آن را می‌توانید در رسانه خود بنویسید اما اگر از من سؤال می‌کنید چنین چیزی نبوده است. آیا من با دو نفر دیگری نیز که از تیممان تعویض شدند دست دادم؟ آیا یعقوب کریمی از پشت من رد شد و به روی نیمکت نشست؟ من کنار نیمکت ایستاده بودم یعقوب از مقابل من عبور کرد و به او خسته نباشید گفتم. من نمی‌دانم دنبال چه چیزی هستید اما بهتر است به فوتبال بپردازید.

وی در مورد اینکه آیا یعقوب کریمی در چند وقت اخیر پیشنهاد خارجی داشته است، اظهار داشت:‌ در این مورد اطلاعی ندارم و می‌توانید از باشگاه سؤال کنید.

سرمربی تیم نفت تهران در مورد اینکه به نظر می‌رسید بازیکنانش زیر توپ می‌زدند و در میانه میدان مشکل داشتند عنوان کرد: همانطور که گفتم ما بازی بدی ارائه کردیم و چیز دیگری نمی‌توانم بگویم. با توجه به مصدومیت علی عزتی در میانه میدان اگر این بازیکن را در اختیار داشتیم می‌توانستیم بهتر عمل کنیم اما در کل خوب بازی نکردیم.

ابراهیم‌زاده در پاسخ به این سؤال که چرا سوشا مکانی امروز بازی نکرد خاطرنشان کرد: بعد از بازگشت مکانی از اردوی تیم ملی او برای ما در یک دیدار به میدان رفت، از ناحیه کمر کمی احساس درد می‌کرد که پس از گرفتن MRIپزشکان تصمیم گرفتند او مدتی فیزیوتراپی کند. او از فردا با نرم دویدن کنار تیم کارش را آغاز می‌کند البته ما بیرانوند و فلاح را داریم که دو دروازه‌بان خوب هستند.

در پایان کنفرانس مطبوعاتی منصور ابراهیم‌زاده با خبرنگاری که در مورد حرکت یعقوب کریمی پس از تعویض سؤال کرده بود به صحبت پرداخت و نسبت به انجام اینگونه سؤالات اعتراض کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391