برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرسپولیس جریمه شد، کاسیمیرو باید از فدراسیون عذرخواهی کند

سه‌شنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۳ — ایسنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای های خود را در رابطه با برخی از تیم های لیگ برتر و دسته یک صادر کرد.

تیم پرسپولیس

دیدار دو تیم پارسه تهران و آهن بافق یزد از سری رقابتهای لیگ دسته اول باشگاههای کشور ۸ دی برگزار شد و از سوی پرویز حمیدی، مربی تیم پارسه تهران تخلفاتی صورت گرفت و منجر به اخراج وی از محوطه فنی شد. بر همین اساس وی به مدت دو جلسه از همراهی تیم خود در مسابقات محروم و به پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین به دلیل تخلف مشیری- یکی از عوامل تیم پارسه که کارت بازی برای وی صادر نشده و او از روی سکو مرتبا در امر داوری دخالت می کرد، کمیته انضباطی مشیری را به عنوان تماشاگر محسوب کرده و بر همین اساس باشگاه پارسه تهران را به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

جریمه نقدی برای شهرداری یاسوج

دیدار دو تیم شهرداری یاسوج و ذوب آهن اصفهان از سری رقابتهای جام حذفی باشگاههای کشور بیست و نهم آذرماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم شهرداری یاسوج تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس باشگاه شهرداری یاسوج به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای تیم تراکتورسازی تبریز و سایپا البرز

دیدار دو تیم سایپا البرز و تراکتورسازی تبریز از سری رقابتهای لیگ برتر در کرج برگزار شد و به دلیل تاخیر ۹ دقیقه ای هر دو تیم، کمیته انضباطی هر دو تیم را جداگانه به پرداخت ۲۷ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. به دلیل تخلف تماشاگران تیم تراکتور، این باشگاه به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای سرمربی تیم صنعت نفت آبادان

به دلیل عدم رعایت مفاد ۲۳ آئین نامه انضباطی از سوی کاسمیرو-سرمربی تیم صنعت نفت آبادان، وی از سوی کمیته انضباطی به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی و عذرخواهی رسمی از فدراسیون در رسانه‌ها محکوم شد.

جریمه ۳۰ میلیونی برای پرسپولیس

کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار مقابل نفت آبادان به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391