برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه ذوب آهن: هواداران استقلال خودشان خواسته بودند روی چمن بنشینند

شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۸ — فارس

باشگاه ذوب‌آهن در خصوص حواشی بازی با استقلال اطلاعیه‌ای صادر کرده است.

این باشگاه اطلاعیه ای را در مورد حواشی بازی مقابل استقلال که با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید، به شرح زیر صادر کرده است:

« رقابت در میادین ورزشی همیشه و در همه جای جهان با حواشی ریز و درشتی درگیر بوده و هست و به اذعان طرفداران این رشته، حاشیه های خارج از مستطیل سبز بر جذابیت های فوتبال بیش از پیش افزوده است. آنچه مشخص است، در خارج از فضای رقابتی، به ویژه در فرهنگ اصیل ایرانی-اسلامی؛ دوستی‌ها و منش های اخلاقی حرف نخست را در تمامی جنبه های زندگی ما می زند و از این رو بر همه ما واجب است تا تکریم مقام انسانی را سر لوحه تمامی برخوردها و کارهای خود قرار دهیم.

از این رهگذر آنچه در روی سکوهای ورزشگاه اختصاصی ذوب آهن در فولاد شهر در جریان دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن رخ داد و تعدادی از تماشاگران تیم استقلال که همگی جزء خانواده بزرگ ورزش محسوب می شوند بازی را از روی چمن های ورزشگاه مشاهده کردند، که این امر به دور از خواسته هیئت مدیره، مدیرعامل و مجموعه بزرگ ذوب آهن بوده و امید آن می‌رود که دلخوری های کوچک این چنینی به محلی برای حاشیه سازی هایی که برخی با تمسک به آن، به دنبال جو سازی برای باشگاه همیشه بی حاشیه ذوب آهن هستند، تبدیل نشود.

واقعیت امر آن است که باشگاه ذوب آهن با حسن نیت خود و علی رغم آنکه نیمی از قسمت جایگاه VIP خود را در اختیار هواداران استقلال گذاشته بود، تعداد تماشاگران این تیم بیش از ۱۰ درصد مورد اعلام قانون بود که در این ارتباط، مجموعه باشگاه ذوب آهن به دلیل احترام به این هواداران اجازه ورود به ورزشگاه را برای ایشان صادر کرد و از سوی دیگر همانگونه که در گزارش برنامه تلویزیونی ۹۰ دیده شد، هواداران استقلال با بلیت های ذوب آهن وارد ورزشگاه شدند و با توجه به مسائل امنیتی که امکان نشستن این عزیزان در کنار تماشاگران تیم ذوب آهن وجود نداشت، خود ترجیح دادند چمن های ورزشگاه را برای استقرار انتخاب نمایند.به هر حال مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن در طول نزدیک به نیم قرن سابقه خود، همیشه اخلاق مداری را در دستور کار خود قرار داده و در سایه الطاف الهی همیشه بر این اصل استوار باقی خواهد ماند.

و هو القاهر فوق عباده

رئیس هیات مدیره، اعضاء هیئت مدیره

مدیر عامل و مجموعه بزرگ ورزش ذوب آهن»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391